Trénink malých indiánů: Zahrada, štípání dříví i výzvy mezi rodiči

Ani ti nejmenší hokejisté během karantény nezahálí. Podívejte se, jak v domácích podmínkách trénují plzeňští žáčci.

partneři českého hokeje

Skákání přes švihadlo, slalom s florbalovou hokejkou a míčkem, ale třeba i „všesportovní“ dráha v bytě nebo kolem domu. Tak aktuálně trénují nejmenší indiáni ve věku pěti či šesti let z Brusličky.

„Jsem rád, že kluci takto trénují. Jde o zábavu, hru, všeobecný rozvoj. Samozřejmě za podpory rodičů. Děti nemusejí dělat pouze cvičení zaměřená na hokej, mohou si vymyslet co je napadne: běh, švihadlo, hody na koš, jízdu na kole a podobně,“ říká na webu hcskoda.cz Zdeněk Pata, trenér Základny a Brusličky.

O něco starší mládežníci Škodovky ročníků 2011 a 2012 mají svoji průpravu ještě „vymakanější“. „Vymysleli i sekání dřeva na zahradě a další manuální práce s rodiči. Děti vždy po zveřejnění videa vyzvou dalšího kamaráda. Dokonce již došlo i na výzvy mezi rodiči,“ popisuje Pata.

„Přeji všem, aby přečkali tuto špatnou dobu ve zdraví a všichni jsme se mohli sejít brzy na prvním tréninku,“ doplňuje.

Jinak inspirují plzeňské mládežníky, ale i fanoušky, také hokejisté A-týmu. Takhle třeba jde žonglování brankáři Dominiku Frodlovi:

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz