сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Třesk ve Zlíně! Klub má nového manažera i strukturu. Co rozpočet?

Foto: beranizlin.cz

30. listopadu 2022, 11:45

Pavel Mandát

Hokejový Zlín sahá ke změnám ve vedení klubu. Na základě neuspokojivých nejen sportovních výsledků se novým jednatelem Beranů stává Robert Hamrla. Informace byla zveřejněna prostřednictvím tiskové zprávy na oficiálních stránkách města Zlína.

Hamrla měl na pozici generálního manažera nakročeno už v létě, tehdy ale z jeho jmenování nakonec sešlo. Zapsaný spolek Berani Zlín s.r.o. si totiž prosadil na post jednatelů Jiřího Marušáka a Tomáše Valáška.

O pár měsíců později je ale všechno jinak. Do klubu vstoupili dva noví minoritní spolumajitelé Samohýl Holding a Trinity Bank, oba tyto subjekty získaly od zmíněného zapsaného spolku deset procent akcií.

A právě to otevřelo prostor k dalším změnám.

„Chtěli jsme změny už po minulé nevydařené sezoně a bohužel ani současné sportovní výsledky neodpovídají kvalitě týmu.“

Novým a jediným jednatelem Beranů se tedy stává Robert Hamrla, bývalý hokejový brankář, trenér mládeže a úspěšný podnikatel. A kromě toho také majitel druholigového Vyškova.

Dosavadní jednatelé Jiří Marušák a Tomáš Valášek ve svých funkcích končí.

Chtěli jsme změny už po minulé nevydařené sezoně a bohužel ani současné sportovní výsledky neodpovídají kvalitě týmu. Navíc rozpočet na současnou sezonu byl nastaven velmi rizikově, kdy aktuálně není pokryta takřka polovina příjmové stránky,“ říká v tiskové zprávě primátor města Zlína Jiří Korec

„Navíc rozpočet na současnou sezonu byl nastaven velmi rizikově, kdy aktuálně není pokryta takřka polovina příjmové stránky.“

A pokračuje: „Po dlouhých jednáních spolumajitelů je jasná dohoda, že budou udělány kroky, aby společnost byla schopna i dále plnit všechny své závazky.“

V tiskové zprávě se zároveň uvádí, že město Zlín si pro kalendářní rok 2023 hodlá u A-týmu Beranů objednat reklamu přibližně v hodnotě osmi milionů korun. Další čtyři miliony může klub získat na základě sportovních úspěchů v play off.

Jen dodejme, že v minulém roce činila podpora města Zlína směrem k prvnímu týmu Beranů šestnáct milionů.

Pomůžou nastavené změny Zlínu k lepším zítřkům?

Foto: David Peška, beranizlin.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz