сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Třinec kosí marodka. Ztráty jsou znát, vymlouvat se ale nemůžeme, ví Mazanec

Marek Mazanec | Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Oceláři počtvrté za sebou padli. Tým zpod Javorového nestačil na lídra soutěže a musel kousat těžkou porážku 0:4. A bodový náskok se pomalu a jistě krátí. Navíc následující tři zápasy odehrají na ledě soupeřů.

Třinec i nadále sužuje marodka. Tentokrát nestačil na první Pardubice, byť bylo domácí mužstvo po první třetině lepším týmem. Oceláři si vytvořili tlak, Dynamo se k šancím dostalo až ve svých vlastních přesilovkách.

Čekání na gól prolomil Adam Musil, hráč, jehož jméno se v posledních dnech skloňuje s možným odchodem z Pardubic. Nakonec úřadující mistr ještě třikrát inkasoval. Brankář Marek Mazanec ale věří, že poctivou prací a tréninkem se z toho Oceláři dokážou vyklubat.

Jak hodnotíte zápas s Pardubicemi?
Prohráli jsme. Nebylo to ono. Soupeř byl lepším týmem.

Jak na vás doléhá fakt, že jste počtvrté v řadě prohráli? Navíc vás trápí marodka. Dá se mluvit o krizi?
Je to každodenní boj. Nesmíme si připouštět paniku. Na začátku sezony jsme byli v podobné situaci. Vyhrabali jsme se z toho a nepřipouštěli jsme si paniku. Šli jsme do práce každý den a zlomilo se to. Recept na to musí být stejný i tentokrát.

„Nesmíme si připouštět paniku. Na začátku sezony jsme byli v podobné situaci."

Ale boj byl v celku vyrovnaný na obou stranách. Střel bylo hodně, ale možná jste Pardubicím nabídli víc chyb, kterých bylo nezvykle hodně.
Udělali jsme školácké chyby, které rozhodly. Tak to prostě je, staly se. Pramenily z toho, jak Dynamo hrálo. Bylo zodpovědné a my jsme si neuměli ani nahrát. Takzvaně nás k tomu donutili.

Brankář Roman Will se zmínil, že se znáte z Plzně.
Pochytal si, co měl. Týmu pomohl. Musím se na to podívat, protože se mi zdá, že jsme vyloženě gólovku neměli. Střely byly, něco i ze slotu, ale vše viděl a pochytal to. Podržel svůj tým.

A šance Libora Hudáčka?
Ten byl v těžké pozici. Ramena i nohy měl natočené v jiném úhlu. Nezbylo mu nic jiného než nahrávat. Je škoda, že Aron nečekal nahrávku.

„Mně osobně je jedno, jestli hrajeme doma, nebo venku."

V následujících zápasech nebudete hrát často doma.
Těžko říct. Mně osobně je jedno, jestli hrajeme doma, nebo venku. Vážím si podpory našich lidí, kteří chodí v hojném počtu a fandí až do konce. I na výjezdech s námi jsou. My jsme doma všude.

V zápase vypadl Marko Daňo, trenéři pak museli točit lajny.
Marko je bojovník. Umí dát gól a nahrávat. Je to kluk, který v sestavě chybí.

Chyběl i Tomáš Marcinko.
Ty ztráty jsou znát, ale nemůžeme se na to vymlouvat. Pardubice podle mě taky nebyly v úplné sestavě a mají pár kluků s rýmičkou. Když přijdeme na zimák, musíme do toho dát 100 %.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz