Úspěšná trenérská spolupráce v Třinci potrvá nejméně do roku 2025

Foto: hcocelari.cz

Úspěšné spojení Václava Varadi s Markem Zadinou bude u Ocelářů pokračovat i v dalších sezonách. Po hlavním kouči, jenž kývl na sedmiletou smlouvu, v Třinci nedávno prodloužil kontrakt i jeho asistent, který se upsal na dalších pět let. Klub to uvedl na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Vůbec jsem neváhal. Končila mi v dubnu smlouva a věřil jsem, že za práci, jakou jsme s Vencou odvedli, bude klub chtít s námi prodloužit smlouvu. Nic jiného než Třinec jsem ani v hlavě neměl. Jsem tu maximálně spokojený a doufal jsem, že se domluvíme. Jsem rád, že se moje předpoklady naplnily,“ těší Marka Zadinu.

„Nic jiného než Třinec jsem ani v hlavě neměl. Jsem tu maximálně spokojený.“

Ten se upsal až do roku 2025. „Cítil jsem, že takhle to bude nejlepší. Moc bych si přál, aby se nám povedlo kontrakt dodržet a aby se dařilo týmu i nadále. Máme také kvalitní hráče, se kterými se skvěle pracuje. Klub nám vytvořil výborné podmínky, zázemí. Těším se na další pokračování,“ hlásí někdejší extraligový útočník.

Jeho parťákovi Václavu Varaďovi vyprší smlouva ještě o dva roky později. S oběma jsou pod Javorovým spokojeni. Aby taky ne, když hned v úvodních dvou sezonách dovedli Oceláře do finále. Loni dokonce slavili titul a dobře rozjeté to měli i letos. Do play off šli ze druhé příčky, jenže cestu za obhajobou zatarasil koronavirus.

„S Vencou máme stejný pohled na hokej a hráče. Klape nám to lidsky, doplňujeme se.“

 

V čem tkví skvělé výsledky? „Máme stejný pohled na hokej a hráče. Klape nám to lidsky, doplňujeme se. Usnadňují nám to ale také hráči, kteří dobře pracují a chtějí se zlepšovat. Respektujeme se a věří, že to, co se zavedlo a nastavilo, je správné a jdou za tím. Klub zajistil výborné podmínky. Takže není to jen o nás,“ líčí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz