Ústí oznámilo pátou posilu. Z Kladna přichází útočník Vildumetz

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Dvacetiletý útočník Tomáš Vildumetz po dvouletém angažmá v dresu kladenských Rytířů, se kterými oslavil postup do Tipsport extraligy, mění působiště. Bude hrát Chance ligu za Ústí nad Labem. Slovan o tom informoval na svých facebookových stránkách.

partneři českého hokeje

Karlovarský rodák nastoupil v nedávno uplynulé sezoně k 50 zápasům základní části Chance ligy, v nichž nasbíral 24 bodů. V týmové produktivitě mu patřila jedenáctá pozice. V rozhodujících fázích soutěže se do sestavy Rytířů nevešel – v play off nenastoupil vůbec, v úspěšné baráži jen jednou. 

Zda dostane možnost nastoupit za Kladno i v extralize (například v rámci střídavých startů), je otázkou. Faktem každopádně je, že už se připojil k týmu ústeckého Slovanu, pro který je pátou předsezonní posilou.

Vildumetz pátou ústeckou posilou

Už před Vildumetzem přivedl severočeský celek do svého kádru dva obránce z Litoměřic Dominika Málka s Ondřejem Smetanou, jednoho z Třebíče – Vladimíra Brože – a útočníka, rovněž z Litoměřic, Davida Mertu.

Vildumetz před působením v Kladně hrál ve švédské juniorské lize za Karlskronu, předtím dva roky strávil v mládežnických týmech pražské Slavie. Jinak však hokejově vyrostl v mateřských Karlových Varech. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz