Ústí těží ze spolupráce, Mladá Boleslav mu poslala čtyři hráče

Foto: Facebook HC Slovan Ústí nad Labem

20. července 2020, 12:47

Adam Bagar

Prvoligové Ústí nad Labem v rámci spolupráce s extraligovou Mladou Boleslaví získalo kvarteto hráčů – brankáře Radka Haase a útočníky Jana Grima, Vladislava Houšku a Petra Maršouna. Severočeši o tom informovali na své facebookové stránce.

20letý Radek Haas v minulé sezoně působil hned v pěti klubech. Po návratu z finské štace se vrátil do Mladé Boleslavi, kde zapsal premiérové dva extraligové starty. V Chance lize potom krátce působil v Litoměřicích, Sokolově a v Prostějově.

Zbylé trio už v Ústí nad Labem působilo. Stejně starý Vladislav Houška, jenž loni debutoval v extralize, mu pomohl v 11 utkáních, v nichž zapsal čtyři body za asistence. Druhou nejvyšší soutěž si vyzkoušel ještě v barvách Přerova a Sokolova.

Další hráč ročníku 2000 Jan Grim odehrál za Slovan celkem 28 zápasů, nasbíral v nich šest bodů za pět branek a nahrávku. Útočník se sedmi extraligovými starty na kontě naposledy sbíral cenné zkušenosti i v Litoměřicích a v Sokolově.

Také o dva roky starší Petr Maršoun loni nakoukl do extraligy za Boleslav, ale jinak působil hlavně v Ústí. Přispěl mu 28 body (12+16) ve 42 zápasech a řekl si o flek v Porubě, kde sehrál osm utkání (1+1). Sezonu 2018/19 strávil v Kadani.

Aktuální kádr HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:
Petr Hamalčík, Radek Haas.

Obránci:
David Vala, Jiří Drtina, Vladimír Brož, Erik Mareš, Štěpán Havránek, Adam Zich, Jevgenij Pika.

Útočníci:
Michal Trávníček, Anatolij Protasenja, Aleš Furch, Jiří Severa, Petr Eret, Štěpán Matějček, Jan Tlačil, Tomáš Čermák, Martin Tůma, Jan Grim, Vladislav Houška, Petr Maršoun.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz