Ústí trápí obří marodka. Na pomoc ale přichází Melka!

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Slovan nasadí do sobotního derby proti Chomutovu zvučnou posilu. Dalším hráčem Kladna, který má střídavé starty do partnerského Ústí nad Labem, je totiž útočník Antonín Melka.

HokejkaTV

Právě z Ústí nad Labem Melka v loňské sezoně odešel do Kladna, kterému nakonec pomohl k postupu. 

V uplynulém ročníku nastoupil za Slovan k 32 utkáním (13+13) a na Kladně pak sehrál 33 zápasů (10+8). Devětadvacetiletý křídelník byl hodně efektivní především při přesilovkách.

Melka zůstal v kádru Rytířů i pro letošní ročník a nastoupil do prvních dvou extraligových zápasů (bez získaného bodu a s ice timy 13:31 a 6:10). V pátek v Karlových Varech ovšem nehrál. 

A teď se vrací na výpomoc do Chance ligy.

Pro Ústí nad Labem je Melkův příchod vítaný. Severočechy totiž trápí velká marodka, na které je momentálně osm hráčů v čele s Danielem Kružíkem nebo Janem Havlem.

Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři: Martin Volke, David Stahl, Petr Hamalčík.

Obránci: Vladimír Brož, Martin Zdvořáček, Dominik Málek, Matěj Hes, Lukáš Zukal, Erik Mareš, Adam Zich, Václav Veber, Jakub Müller, Matyáš Zelingr.

Útočníci: Václav Krliš, Jaroslav Roubík, Jiří Severa, Ondřej Procházka, David Merta, Tomáš Vildumetz, Petr Maršoun, Martin Tůma, Pavel Kordule, Jakub Wojnar, Pavel Gottfried, Ondřej Bláha, Martin Bláha, Matyáš Filip, Jan Havel, Adam Kalaj, Tomáš Pšenička, Daniel Kružík, Antonín Melka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz