Úterní zápas Třince byl odložen, kapitána Ocelářů zasáhla rodinná tragédie

Foto: hcocelari.cz

Utkání 50. kola Tipsport extraligy mezi Třincem a Litvínovem bylo odloženo. Oceláři později na svém webu informovali o tragickém úmrtí v rodině Petra Vrány.

Fanshop národního týmu

Mělo jít o poslední vzájemné střetnutí v sezoně. V předchozích třech případech slavili pokaždé Oceláři, kteří se Spartou aktuálně bojují o Prezidentský pohár.

Litvínov má zajištěný postup do předkola vyřazovacích bojů a v tabulce okupuje jedenáctou příčku s minimální ztrátou na Vítkovice a Karlovy Vary. 

Šéfkomentátor ČT sport Robert Záruba na svém Twitteru uvedl, že hráči a realizační tým Třince jsou v pořádku. 

Během odpoledne se spekulovalo o tragické události v rodině třineckého kapitána Petra Vrány. Tuto informaci klub večer ve vyjádření na webových stránkách potvrdil. 

„S obrovským smutkem jsme přijali zprávu o tragickém úmrtí v rodině Petra Vrány.“

„S obrovským smutkem jsme přijali zprávu o tragickém úmrtí v rodině Petra Vrány. Stalo se tak několik desítek minut před plánovaným začátkem utkání 50. kola TELH mezi Oceláři a Vervou Litvínov,“ stojí na třineckém webu. 

Okolnosti náhlé tragédie nyní prošetřuje policie. Klub se k nešťastné události nebude dál vyjadřovat a žádá o respektování soukromí všech zúčastněných.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz