V Brně polili sudí pivem, Kometa musí platit. Pykají i Vítkovice a Boleslav

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

Šéf extraligové disciplinárky Viktor Ujčík rozdal hned tři pokuty. Kometa zaplatí 10 tisíc korun, Vítkovice a Mladá Boleslav shodně po 5 tisících. Čím se kluby provinily?

MS U20 2020

Kometa pyká za chování fanoušků, kteří během zápasu s Vítkovicemi hned dvakrát polili sudí pivem. Klub musí zaplatit 10 tisíc korun. „Při stanovení výše pokuty bylo přihlédnuto k tomu, že utkání nebylo přerušeno ani nedošlo k ohrožení zdraví jeho účastníků,“ hlásí Viktor Ujčík.

Velká pokuta! A utkání bez diváků? Plzeň zná trest za řádění fanoušků

Mladá Boleslav zaplatí o pět tisíc méně. Rovněž za fanoušky, kteří v prostřední třetině duelu s Oceláři vhodili na led lahev. „Při stanovení výše pokuty bylo přihlédnuto k tomu, že vhozeným předmětem nebyl nikdo zasažen a že duel nemusel být přerušen,“ prozrazuje Ujčík.

Ve Vítkovicích promítali gólovou situaci během zkoumání na videu

Ten udělil pokutu ve výši 5 tisíc korun také Vítkovicím. Nikoliv za fanoušky, ale za promítání brankové situace na kostce při zkoumání záznamu videorozhodčím, což Disciplinární řád zakazuje až do vynesení výroku hlavního rozhodčího. Stalo se tak v utkání s Mountfieldem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz