V čele skupin páťáků jsou Teplice, Rokycany nebo Warriors. Hradec vyhrál 56:1!

Radost páťáků Třemošné | Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

6. prosince 2023, 19:51

Martin Voltr

Hokejisté pátých tříd jako jediní v žákovských kategoriích hrají celou sezonu ve stejných skupinách a nečekají je žádné nadstavby. Podívejte si, jak si po necelých třech odehraných měsících vedou.

Liga mladších žáků "B" určená hráčům ročníků 2012 až 2014 probíhá po celý ročník ve třinácti skupinách, které čítají mezi šesti a šestnácti týmy. Účastníci odehrají nanejvýš třicítku zápasů.

Po startu prosince platí, že ani bod neztratila čtveřice celků: Tachov (se skóre 153:42), Teplice (112:42), Hradec Králové (244:24) a Sparta Praha (189:25). Jen o jeden bod za remízu přišly Liberec (175:22), Warriors Brno (143:28) a Brumov-Bylnice (125:35). Zbylé skupiny pak vedou Rokycany, Veselí nad Lužnicí, Polička, Benátky nad Jizerou, Telč a Vítkovice.

Nejmladší kategorie s evidencí výsledků logicky přináší také největší rozdíly mezi silnějšími a slabšími týmy. Už deset týmů tak v probíhajícím ročníku zažilo minimálně jeden zápas, ve kterém se jim podařilo nastřílet třicet nebo víc branek.

Na kulatou třicítku dvakrát dosáhl Liberec, jednou pak Sparta, Slavia a také Telč. 32 gólů se v jednom utkání podařilo nastřílet žáčkům Vlašimi, 33 těm z Čáslavi i Hradce Králové a o gól víc Frýdku-Místku. Náchod během šedesáti minut skóroval hned 42krát a Jaroměř 43krát.

Primát, který z pohledu smysluplnosti soutěže rozhodně není veselý, však v tomto ohledu drží hradecký Mountfield. Ten v rekordním utkání vstřelil dokonce 25 branek za jedinou třetinu a nakonec zvítězil neuvěřitelným rozdílem 56:1.

Skupina 11 – Karlovarská

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC Tachov
15 15 0 0 153:42 30
2.
HC Baník Sokolov
12 7 1 4 95:85 15
3.
HC Energie Karlovy Vary
11 6 1 4 92:67 13
4.
HC Meteor Třemošná "B"
11 6 0 5 85:53 12
5.
HC Rebel Město Nejdek
13 4 1 8 52:64 9
6.
HC Čerti Ostrov
13 3 0 10 44:120 6
7.
HC Stadion Cheb
13 1 1 11 45:135 3

Skupina 12 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC Teplice
10 10 0 0 112:42 20
2.
HC Litvínov
10 7 1 2 123:71 15
3.
HC Slovan Louny
9 7 0 2 112:44 14
4.
SK Kadaň
9 7 0 2 115:63 14
5.
HC Stadion Litoměřice
10 6 0 4 82:97 12
6.
HC Děčín
9 5 1 3 87:60 11
7.
HC Roudnice nad Labem
10 3 1 6 42:61 7
8.
HC Tygři Klášterec nad Ohří
9 3 1 5 70:106 7
9.
Piráti Chomutov
10 3 0 7 54:122 6
10.
Mostečtí Lvi
10 2 1 7 56:93 5
11.
HC Draci Bílina
10 1 1 8 44:86 3
12.
Slovan Ústí nad Labem
10 1 0 9 70:122 2

Skupina 13 – Plzeňská

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC Rokycany
11 9 0 2 100:43 18
2.
HC Pilsen Wolves
11 9 0 2 90:48 18
3.
HC Meteor Třemošná
10 5 1 4 62:55 11
4.
HC Škoda Plzeň
11 4 2 5 68:76 10
5.
HC Klatovy
11 3 1 7 63:75 7
6.
HC Domažlice
10 0 0 10 23:109 0

Skupina 14 – Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1.
Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
10 9 0 1 133:57 18
2.
HC Střelci Jindřichův Hradec
10 9 0 1 110:40 18
3.
HC Motor České Budějovice
10 8 0 2 142:62 16
4.
HC Vimperk
9 7 0 2 98:38 14
5.
HC Milevsko 1934
10 6 0 4 80:68 12
6.
Spartak Soběslav
10 4 0 6 56:60 8
7.
HC Strakonice
10 4 0 6 46:58 8
8.
HC Mad Bull
10 3 0 7 49:94 6
9.
IHC Králové Písek
10 2 1 7 65:117 5
10.
HC Strakonice "B"
10 2 1 7 37:92 5
11.
HC Tábor
10 2 0 8 34:92 4
12.
Slavoj Český Krumlov
9 2 0 7 27:99 4

Skupina 15 – Liberecká

 TýmZVRPSkóreBody
1.
Bílí Tygři Liberec
12 11 1 0 175:22 23
2.
Bílí Tygři Liberec "B"
12 9 0 3 128:67 18
3.
TJ HC Jablonec nad Nisou
12 7 1 4 107:71 15
4.
HC TS Varnsdorf
10 7 0 3 86:55 14
5.
Lomnice nad Popelkou
12 7 0 5 66:42 14
6.
BK Mladá Boleslav
12 6 1 5 113:52 13
7.
HC Turnov 1931
12 4 0 8 74:121 8
8.
HC Frýdlant
12 2 2 8 46:119 6
9.
HC Česká Lípa
11 2 0 9 40:158 4
10.
TJ HC Jablonec nad Nisou "B"
11 0 1 10 22:150 1

Skupina 16 – Královéhradecká

 TýmZVRPSkóreBody
1.
Mountfield HK
11 11 0 0 244:24 22
2.
HC Nová Paka
10 9 0 1 105:36 18
3.
HCM Jaroměř
11 8 1 2 155:43 17
4.
HC Náchod
11 8 0 3 144:45 16
5.
Spartak Nové Město nad Metují
11 7 2 2 129:49 16
6.
Hokejový klub Autocentrum Jičín
11 5 0 6 74:106 10
7.
HC Trutnov
10 4 1 5 73:75 9
8.
Stadion Nový Bydžov
11 4 0 7 74:106 8
9.
HC Stadion Vrchlabí
11 4 0 7 79:125 8
10.
HC Opočno
10 3 1 6 67:113 7
11.
HC Wikov Hronov
11 3 1 7 72:145 7
12.
SK Třebechovice pod Orebem
10 3 0 7 70:109 6
13.
HC Dvůr Králové nad Labem
11 3 0 8 46:137 6
14.
HC Město Rychnov nad Kněžnou
11 0 0 11 35:254 0

Skupina 17 – Pardubická

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC Spartak Polička
13 11 1 1 153:53 23
2.
Slovan Moravská Třebová
14 9 2 3 141:72 20
3.
HC Dynamo Pardubice
12 9 1 2 155:71 19
4.
HC Chrudim
14 9 1 4 116:77 19
5.
HC Hlinsko
13 8 0 5 106:74 16
6.
HC Litomyšl
14 6 1 7 116:93 13
7.
Slovan Moravská Třebová "B"
13 5 2 6 88:139 12
8.
HC Spartak Choceň
14 5 1 8 113:156 11
9.
Lokomotiva Česká Třebová
13 3 1 9 57:129 7
10.
TJ Lanškroun
13 2 0 11 59:123 4
11.
HC Skuteč
13 1 0 12 44:161 2

Skupina 18 – Středočeská I

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC Sparta Praha
14 14 0 0 189:25 28
2.
Rytíři Kladno
14 11 1 2 173:38 23
3.
HK LEV Slaný
13 10 1 2 134:39 21
4.
HC Hvězda Praha
14 9 1 4 111:60 19
5.
Rytíři Kladno "B"
14 8 2 4 99:72 18
6.
SK Černošice
14 8 1 5 99:90 17
7.
HC Rakovník
14 8 0 6 85:102 16
8.
HK LEV Slaný"B"
14 6 1 7 98:85 13
9.
HC Kobra Praha
14 5 2 7 87:97 12
10.
Tatran Sedlčany
14 6 0 8 79:115 12
11.
HC Berounští Medvědi
13 5 1 7 69:97 11
12.
HC Spartak Žebrák
14 5 0 9 90:168 10
13.
HC Příbram
14 3 0 11 64:133 6
14.
HC Smíchov 1913
14 0 1 13 47:160 1
15.
HK Kralupy nad Vltavou
14 0 1 13 44:187 1

Skupina 19 – Středočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC Benátky nad Jizerou
13 11 0 2 131:39 22
2.
SC Kolín
13 10 1 2 154:69 21
3.
HC Letci Letňany
13 10 0 3 159:50 20
4.
HC Poděbrady
13 9 1 3 171:77 19
5.
HC Junior Mělník
13 9 0 4 95:62 18
6.
Hokejový klub Čáslav
13 8 1 4 141:66 17
7.
HC Rytíři Vlašim
13 7 1 5 141:86 15
8.
HC Slavia Praha
13 6 1 6 144:55 13
9.
HC Buldoci Neratovice
13 6 1 6 104:97 13
10.
HC Nymburský Lev
12 6 0 6 132:82 12
11.
HC Com-Sys Říčany
13 5 0 8 76:166 10
12.
Slavoj Velké Popovice
13 4 0 9 75:149 8
13.
SK Sršni Kutná Hora
13 1 0 12 40:164 2
14.
HC Rytíři Vlašim "B"
13 1 0 12 28:224 2
15.
HC Lev Benešov
13 1 0 12 23:228 2

Skupina 20 – Vysočina

 TýmZVRPSkóreBody
1.
Rytíři z Telče
11 9 1 1 135:47 19
2.
HC Dukla Jihlava
10 9 0 1 124:20 18
3.
SKLH Žďár nad Sázavou
12 9 0 3 67:58 18
4.
BK Havlíčkův Brod
11 8 0 3 80:38 16
5.
HC Chotěboř
11 6 0 5 73:60 12
6.
HC Světlá nad Sázavou
11 6 0 5 39:73 12
7.
SK Horácká Slavia Třebíč
12 5 1 6 78:81 11
8.
HC Lední medvědi Pelhřimov
11 4 1 6 90:73 9
9.
HC Žihadla Moravské Budějovice
11 4 1 6 84:90 9
10.
Náměšť nad Oslavou
12 3 3 6 48:82 9
11.
BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem
8 3 2 3 36:37 8
12.
HC Spartak Velká Bíteš
11 3 1 7 60:83 7
13.
HC Dukla Jihlava "B"
10 2 3 5 48:89 7
14.
HHK Velké Meziříčí
12 2 2 8 40:105 6
15.
HC Ledeč nad Sázavou
11 1 1 9 27:93 3

Skupina 21 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HCM Warriors Brno
10 9 1 0 143:28 19
2.
HC Tygři Moutnice
11 9 0 2 91:55 18
3.
SKMB Boskovice
11 8 0 3 112:68 16
4.
HC Kometa Brno
11 6 2 3 79:59 14
5.
HC Zastávka u Brna
11 6 2 3 65:49 14
6.
HC Lvi Fosfa Břeclav
10 6 0 4 89:52 12
7.
MBK Vyškov
10 5 2 3 82:50 12
8.
HC Orli Znojmo-mládež
11 5 1 5 78:59 11
9.
HC Blansko
10 5 0 5 68:61 10
10.
HCM Warriors Brno "B"
11 5 0 6 59:81 10
11.
HC Lvi Fosfa Břeclav "B"
10 2 0 8 17:73 4
12.
HC Mystery Kuřim
10 1 0 9 38:120 2
13.
SHKM Hodonín
10 1 0 9 48:131 2
14.
HC Scorpions Brno
10 1 0 9 42:125 2

Skupina 22 – Zlínská

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC Brumov-Bylnice
10 9 1 0 125:35 19
2.
HC Olomouc
11 9 1 1 106:33 19
3.
VHK ROBE Vsetín
12 9 1 2 125:63 19
4.
HC Černí vlci
11 8 0 3 108:79 16
5.
Tigers Zlín
11 7 0 4 138:69 14
6.
HC Uherské Hradiště
12 6 0 6 73:68 12
7.
Berani Zlín
11 5 1 5 97:94 11
8.
SK Prostějov 1913
11 5 0 6 91:88 10
9.
HK Kroměříž
12 4 1 7 79:123 9
10.
Hokej Uherský Ostroh
11 4 0 7 70:114 8
11.
HC Uničov
12 4 0 8 71:131 8
12.
HC Bobři Val. Meziříčí
11 2 1 8 71:148 5
13.
HC Spartak Uherský Brod
11 2 0 9 67:107 4
14.
HC ZUBR Přerov
12 1 2 9 64:133 4

Skupina 23 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1.
HC VÍTKOVICE RIDERA
13 10 1 2 147:46 21
2.
HC Frýdek-Místek
12 10 0 2 151:44 20
3.
HC Kopřivnice
12 10 0 2 118:68 20
4.
HC Oceláři Třinec
13 9 1 3 143:87 19
5.
HK Krnov mládež
13 9 1 3 118:63 19
6.
MSK Orlová
11 7 0 4 73:57 14
7.
TJ Horní Benešov
12 7 0 5 64:56 14
8.
HC RT TORAX Poruba
10 6 1 3 91:43 13
9.
HK Mladí Draci Šumperk
13 5 2 6 88:88 12
10.
AZ Havířov
13 5 2 6 78:80 12
11.
HK Nový Jičín
13 5 1 7 75:90 11
12.
Metropolia Silesia
11 4 0 7 63:78 8
13.
HC Vlci Český Těšín
13 2 3 8 59:141 7
14.
HK Karviná
13 2 0 11 47:160 4
15.
HC Studénka
13 1 1 11 51:145 3
16.
HC Slezan Opava
13 0 1 12 54:174 1

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz