V Českých Budějovicích nemají jasnou brankářskou jedničku

3. října 1999, 22:00

hokej.cz redakce

Václav Král nebude hrát dva týdny, Lukáš Zíb se zatím do týmu nezařadil

Aplikace Tipsport extraligy

Chtěli jste ze dvou zápasů 4 body, máte tři. Jste spokojeni?
J.Liška: "Bylo k tomu blízko, ale i se třemi body jsem spokojen. Vyhráli jsme doma a ten bod ze včerejška nám vrátil bod, který jsme ztratili v zápase se Znojmem".
M. Šatava (Manažer ČB): "Tento úkol jsem dal hráčům před utkáním ve Varech, bylo to spíše interní, nevím jak se tato informace dostala ven. Ale i já jsem spokojen, bral jsem to spíše jako určitý krok tlaku na hráče. Chtěl jsem, aby hráči pracovali zodpovědněji a motivovat je. Žádné sankce následovat nebudou. Našim cílem je uhrát v průměru bod na zápas, což by mělo stačit k postupu do play off".
Kdo je v mužstvu brankářská jednička?
J. Liška: "Už jsem několikrát říkal, že jedničkou není nikdo, Stavíme brankáře podle momentální formy. Mařík odchytal dobře včerejší zápas v Karlových Varech a tak dostal přednost i dnes. Možné je, že budeme brankáře střídat".
Jak dlouho nebude hrát Václav Král? (zraněn při TV utkání s Karlovými Vary)
J.Liška: "V. Král má zlomený prst a lékaři doporučují tak dvoutýdenní klid.
Nastoupí Lukáš Zíb, navrátivší se ze zámoří? M.Šatava: "S Lukášem Zíbem jsem se dnes sešel, ale dohodneme se až po dohodě s trenéry a prezidentem klubu. Zatím Vám k tomu nic víc nepovím".

Martin Valenta
České Budějovice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz