V Chomutově vznikl krizový štáb. Budoucnost áčka stále nejasná

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

V úterý se v Chomutově konala důležitá schůzka. Sešli se na ní šéfové klubu, zaměstnanci, ale i sponzoři a zástupce fanoušků.

partneři českého hokeje

„Všichni se shodli, že chtějí v Chomutově udržet hokej na maximální možné úrovni," stojí v tiskové zprávě na webu Pirátů.

Chomutov je v těžké situaci: čelí insolvenčnímu řízení, z předešlých let ho tíží nemalé dluhy...

Scénářů, co bude s hokejem v severočeském městě dál, proto bylo (a je) několik: pokračování v Chance lize, prodej licence a přesun do 2. ligy, nebo úplný konec seniorského hokeje.

Prioritou každopádně zůstává zachování mládeže.

„Nezávislý odborník bez jakékoliv vazby na klub zhruba do týdne vytvoří krizový finanční plán."

Co bude ale s áčkem? Deadline pro přihlášku do Chance ligy je 22. května. Čas se krátí, rozhodne se brzy.

„Nezávislý odborník bez jakékoliv vazby na klub zhruba do týdne vytvoří krizový finanční plán, podle kterého se případně podá přihláška seniorského týmu do některé ze soutěží,“ informují Piráti.

Během úterní schůzky se navíc vytvořil krizový štáb, do jehož čela se postavila klubová ikona Petr Jíra. „Bude komunikovat s veřejností a městem. Sportovní záležitosti má v rámci krizového výboru nadále na starost Ivan Huml," píše se na chomutovských stránkách.

„Sportovní záležitosti má v rámci krizového výboru nadále na starost Ivan Huml."

„Pokud vše bude finančně vycházet, bude prioritou co nejdříve přivézt výkonného ředitele klubu, který ho povede a bude v každodenním kontaktu s trenéry, dalšími zaměstnanci a sponzory,“ hlásí Piráti.

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz