V kádru Rytířů mají nakaženého, utkání se Slovanem bylo zrušeno

Foto: hc-kladno.cz

24. července 11:15

Adam Bagar

Už dnes měli kladenští hokejisté odehrát první přípravné utkání s Ústím nad Labem. To se však nakonec neuskuteční, v kádru Rytířů se totiž objevil koronavirus. Klub o tom informoval na svém webu.

Chance liga na Hokejka TV

„Jeden z členů kladenského mužstva byl pozitivně testován na koronavirus, další členy klubu testování čeká. Rytíři jsou v kontaktu s hygienou,“ uvedl klub s tím, že o dalších podrobnostech bude informovat.

„O dalším vývoji přípravných zápasů i Generali Česká Cupu není v tuto chvíli jasno. Fanoušky, kteří si zakoupili vstupenku na páteční přátelák, budeme informovat o vrácení peněz ze vstupného,“ dodali Rytíři.

„Jeden z členů kladenského mužstva byl pozitivně testován na koronavirus, další členy klubu testování čeká. Rytíři jsou v kontaktu s hygienou.“

Součástí úvodního přípravného duelu s Ústím nad Labem mělo být v první přestávce také představení nových dresů Rytířů. Ti mají dle původního plánu už ve čtvrtek na programu „odvetu“ na ledě Slovanu.

V úterý 4. srpna by pak měli v Plzni vstoupit do pohárové soutěže Generali Česká Cup, kde je ve skupině A následně čekají ještě atraktivní souboje se Spartou Praha a s Motorem České Budějovice.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz