V létě debut v NHL, teď TELH! Dynamo posiluje brankoviště

Foto: nhl.com

24. listopadu 2020, 21:00

Adam Bagar

Pardubice hlásí posílení brankářského postu, do konce kalendářního roku jim pomůže bostonský Daniel Vladař. Klub o jeho příchodu informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

„Na základě vývoje začátku sezony a zranění Milana Kloučka v zápase proti Třinci, byť nebylo naštěstí nijak vážné, jsme se rozhodli doplnit brankářský tým o Dana Vladaře,“ přiblížil sportovní ředitel Dynama Dušan Salfický.

Jednání s Bostonem byla velice rychlá

„Jednání s Bostonem byla velice rychlá. Dan patří k velice talentovaným gólmanům, což potvrdil v loňské sezoně AHL. Jeho angažování nám pomůže rozložit velkou zápasovou zátěž, která nás v příštím období čeká,“ doplnil.

23letého gólmana čeká na východě Čech velká premiéra mezi tuzemskou elitou, dosud zde mezi seniory odchytal jen osm utkání první ligy za Kladno. Před sezonou 2015/16 totiž vyrazil do zámoří, kde působí až dosud.

„Dan patří k velice talentovaným gólmanům. Jeho angažování nám pomůže rozložit velkou zápasovou zátěž, která nás v příštím období čeká.“

V uplynulém ročníku nastupoval v AHL za Providence, v jednom utkání chytal za Atlantu v ECHL a v létě dokonce prožil premiéru v nejlepší lize světa, když v play off jednou zaskočil za slovenského parťáka Jaroslava Haláka.

Teď účastník několika juniorských MS k radosti Petra Dědka posílí Dynamo. „Máme do branky posilu z NHL. Dan přichází na hostování a pomůže nám do konce roku,“ uvedl majitel pardubického klubu na svém Twitteru.

Soupiska HC Dynamo Pardubice

Brankáři:
Pavel Kantor, Milan Klouček, Vojtěch Nečas, Daniel Vladař.

Obránci:
Martin Bučko, Marek Ďaloga, Rhett Holland, Michal Hrádek, Jan Kolář, Juraj Mikuš, Jakub Nakládal, Jan Oliva, Ondřej Vála, Stěpan Zacharčuk, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Lukáš Anděl, Matěj Blümel, Anthony Camara, Valentin Claireaux, Robert Kousal, Matouš Kratochvil, Denis Kusý, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Matej Paulovič, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Ondřej Rohlík, Vladimír Svačina, Radoslav Tybor, Michal Vondrka, Tomáš Zeman.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz