V Mountfieldu pokračují Dragoun a Rosandič. Vedení klubu chválí trenéry

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Letošní sezona teprve spěje ke svému vrcholu, vedení Mountfieldu už ale pracuje na budování kádru pro následující období. Kvalitními výkony mezi extraligovými mantinely si dva bojovníci vysloužili nové smlouvy, dres Mountfieldu budou nadále oblékat útočník Michal Dragoun (na snímku) a slovenský obránce Mislav Rosandič.

Nový fanshop

Oba hokejisté mají pevné místo v základní sestavě Východočechů, platit to bude i do budoucna. „Naše snaha je jednoznačná: udržet současný kádr co nejvíc pohromadě, případně ho doplnit několika kvalitními hráči. Určitě nechceme jít do takové fluktuace, jaká tady byla v minulých letech,“ uvedl na klubových stránkách generální manažer Aleš Kmoníček.

Pětatřicetiletý Michal Dragou začal hrát nejvyšší soutěž ve Spartě, do Hradce Králové přišel v průběhu ročníku 2016-17 ze Slavie. A zdomácněl. „Dragy sice není náš odchovanec, ale bereme ho jako našeho hráče. Odvádí skvělou práci na ledě i mimo něj. I když náš cíl je omladit kádr a hrát mladé hráče, bez těchto zkušených, dobrých a charakterních borců, jakým Michal je, to nejde. Přesně takové bojovníky potřebujeme, což je důvod, proč jsme se domluvili na pokračování spolupráce," řekl Kmoníček na adresu Dragouna.

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

 

Zkušený útočník prodloužil spolupráci s klubem o další rok, zůstává také Mislav Rosandič. Slovenský reprezentant v letošní sezoně vynechal jen dvě soutěžní utkání, v klubu třetím nejproduktivnějším bekem. „Jsme nesmírně rádi, že se nám po dlouhém vyjednávání povedlo s Mislavem prodloužit spolupráci. Je to ofenzivní obránce a jeden z hráčů, na kterých bude stát defenzíva. Spolu s Ráďou Pavlíkem udělali oproti loňsku obrovský pokrok, Rosandič je dneska mezi top čtyřmi beky týmu,“ zmínil sportovní manažer klubu Jaroslav Bednář.

Hradecký Mountfield už dřív prodloužil spolupráci s útočníky Radovanem Pavlíkem, Matějem Chalupou a Patrikem Miškářem. Jak informuje klubový web, Východočeši mapují terén a sondují případné vhodné doplnění týmu pro závěr sezony, zároveň řeší podobu trenérského štábu a realizačního týmu na další období.

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

V tomto ohledu nejspíš ke změnám nedojde, vedení klubu kvituje výsledky mužstva i předváděné výkony. „Se všemi členy realizačního týmu – to znamená trenéry, kustody, maséry, fyzioterapeuty i lékaři – panuje z naší strany s jejich prací spokojenost. Chceme, aby také tyto osoby prodloužily na další období, protože jsou nedílnou součástí našeho týmu,“ uzavřel Aleš Kmoníček

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz