V Plzni se rozjelo play off a nově i Hokejová tombola 50:50 pro fanoušky!

16. března 14:32

Tomáš Čekal

Plzeňští hokejoví fanoušci už také mají možnost vyhrát na každém domácím utkání až 50 000 korun! Do hry je vždy dostane tiket za pouhých 50 korun a navíc tím podpoří mládežnický hokej svého oblíbeného klubu. Hokejová tombola odstartovala v Plzni při 1. čtvrtfinále s Olomoucí, dnes samozřejmě pokračuje.

Plekanec Chance liga

Na start Hokejové tomboly 50:50 nezapomene fanoušek Petr Štěpánek, který si z dramatického utkání odnesl krásných 8 075 Kč! Gratulujeme! Celkově se podařilo vybrat 16 150 Kč, a to je slibný začátek.

Navíc hokejové utkání HC Škoda Plzeň s HC Olomouc mělo včera silnou konkurenci ve fotbalovém zápase Evropské ligy FC Viktoria Plzeň proti Sportingu Lisabon. 

Pevně věříme, že si plzeňští fanoušci Hokejovou tombolu oblíbí.  Do tomboly se mohou fanoušci zapojit na stadionu koupí libovolného počtu tiketů u kamelotů. Na každý zápas je připraveno 2 000 tiketů. Šťastný výherce si za pouhých 50 Kč může domů odnést až 50 tisíc korun! Čím více fanoušků si koupí tiket, tím vyšší je výhra. Losování a vyhlášení výherního tiketu probíhá vždy v rámci zápasu, v průběhu třetí třetiny. Celková vybraná částka se rozdělí v poměru 50 na 50. Polovina připadne fanouškovi, minimálně to však je 5 000 Kč. Druhá polovina jde na podporu projektu určenou klubem a tím v případě Plzně je podpora mládeže. 

Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport. 

Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Je tu přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH. K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz