V Přerově neuspěl, tak se vrací do 2. ligy. Nová Paka vítá další posilu

Foto: Facebook BK Nová Paka

4. září 2020, 21:19

Adam Bagar

Hradecký útočník Jaroslav Dvořák se po neúspěšné zkoušce v Přerově vrací do druhé ligy – v nadcházející sezoně bude oblékat dres Nové Paky. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

O Kapku lepší hokej

21letý hokejista už tamní prostředí dobře zná. V uplynulém ročníku pomohl Bruslařům ve 14 zápasech, v nichž patřil k velkým tahounům týmu. Sbíral víc než bod na zápas, zazářil devíti trefami do černého a navrch sedmi asistencemi.

„Zájem Nové Paky mě velmi potěšil. Když mi pan Hronek zavolal, byl jsem vděčný, protože už minulý rok jsem v Nové Pace nějakou část sezony hrál a vše bylo super – na ledě i mimo led,“ pokyvuje odchovanec hradeckého hokeje.

Po roce stráveném ve Vrchlabí a v Nové Pace to zkoušel o patro výš, ale neúspěšně. „Poté, co to, bohužel, nevyšlo v Přerově, byla Paka první volba! S klukama se zde známe a máme super partu. Těším se, že si s nimi zase zahraju,“ líčí.

„Hokej si zde všichni užíváme a je to vidět, fanoušci byli vždy úžasní a doufám, že letos se jim hokej v našem podání bude líbit. Věřím, ze nová sezona pro nás bude úspěšná a posuneme hokej v Nové Pace o level výš,“ přeje si Dvořák.

Ten má ve druhé lize odehráno celkem 35 utkání s bilancí 13+13. Dalších 74 startů nasbíral v první lize, Litoměřicím pomohl 14 body (3+11). A zkušenosti má i s nejvyšší soutěží, jeho statistiky zdobí 29 utkání v dresu Mountfieldu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz