V Šumperku končí další hráč z postupové party

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Obránce Marek Haloda těsně před začátkem přípravného období opouští prvoligový Šumperk. Nově bude hrát v Německu. Za který tým, to zatím není známo.

Chance liga na Hokejka TV

Haloda přišel do Šumperku v létě 2018 z Hodonína. V uplynulém ročníku pomohl Drakům k postupu do Chance ligy sedmnácti body (3+14) ve 36 utkáních.

Sedmadvacetiletý bek je jedenáctým hráčem Šumperka, který v týmu během léta skončil. Nejcitelnějšími ztrátami jsou pro Draky odchody brankáře Michala Waneckiho, obránců Tomáše Drtila s Tomášem Sedlákem a útočníka Daniela Vachutky.

Haloda sice skončil, na pondělním tréninku se ale kouči Martinu Sobotkovi hlásila nová tvář. O smlouvu v Šumperku chce zabojovat Enrik Švec.

Jednadvacetiletý bek má za sebou sezonu ve druhé nejvyšší slovenské soutěži. V Dubnici získal osm bodů (0+8) ve 37 utkáních. Zkušenosti má ale i z tamější extraligy, v ročníku 2018/2019 byl součástí projektu reprezentační dvacítky.

Draci dál čekají na posily z partnerských Vítkovic. Okolo desátého srpna by odtud měli dorazit dva hráči. Konečná soupiska nováčka Chance ligy bude známa po 25. srpnu.

Aktuální kádr DRACI PARS ŠUMPERK

Brankáři: Marek Peksa, Martin Altrichter, Dalibor Venouš.

Obránci: Petr Gewiese, Daniel Kabelka, Jakub Řezáč, Dominik Věntus, Štěpán Dudycha, Stanislav Dosek, Jiří Kališ, Martin Nepokoj, Adam Spálovský, Enrik Švec.

Útočníci: Tadeáš Jaroš, Jan Milfait, Vojtěch Krejčiřík, Daniel Spratek, Daniel Hroch, Adam Scheuter, Jakub Horký, David Haluza, Matěj Potočný, Tadeáš Král, Tomáš Krč, Jiří Uhlík.

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz