Vampola zpátky na Lapači. Díky Vsetínu jsem zažil takovou kariéru, říká

Foto: Jakub Mezlík, hc-slavia.cz

Petra Vampolu čeká ve středečním kole Chance ligy návrat do známých míst. Spolu se Slavií totiž přijede na Lapač, kde před devatenácti lety debutoval v nejvyšší soutěži.

Fanshop národního týmu

Vampola hrál za vsetínské áčko v letech 2000 až 2003.

„Moje první sezona za chlapy, bylo mi 18," zavzpomínal Vampola na Instagramu a přiložil svoji nováčkovskou kartičku. „A hned se mi podařilo vyhrát titul a byt součástí TOP teamu, ve kterém byli tenkrát i současný trenér Vsetína Jirka Dopita a trenér Slavie Honza Srdínko. Slušná náhodička!"

„Někteří moji současní spoluhráči ze Slavie ještě ani nebyli na světě, když jsem tenkrát na Vsetíně mezi chlapy začínal," rýpl si 37letý centr.

Vampola se na Instagramu podělil i o svoje vzpomínky ze Vsetína: „Mám na něj ty nejlepší vzpomínky. Zažil jsem tam spoustu srandy a strávil jsem tam to nejlepší mládí, které jsem mohl."

„Ve středu na Vsetíně hrajeme a já se moc těším," hlásí mistr světa. „Ať to dopadne, jak to dopadne, určitě si to užiju i díky atmosféře, která tam je vždy parádní."

„Díky Vsetínu, díky šanci, kterou jsem od nich tenkrát dostal, jsem mohl zažít tak úžasnou kariéru," vzkazuje. Utkání Vsetína se Slavií začíná v 17:30 a vysíláme ho na HokejkaTV.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz