Ve vesničce u Vsetína má vyrůst nový stadion. Jak bude vypadat?

Foto: facebook.com/kotrlaas

11. listopadu 2019, 12:58

Jan Šimek

Lhota u Vsetína. V této obci se zhruba osmi sty obyvateli hodlá podnikatel Dušan Kotrla na své náklady vybudovat multifunkční sportovní areál se zimním stadionem. Jak bude vypadat?

Fanshop národního týmu

Sportovní komplex, kde kromě hokejové haly nemají chybět tělocvična, hotel, restaurace či regenerační linka, by měl vyrůst mezi hlavní silnicí a fotbalovým stadionem ve Lhotě u Vsetína. 

Stavět by se mělo začít na jaře příštího roku a sportovní areál by měl být na světě nejpozději v roce 2022. Ve hře je i spolupráce se vsetínským hokejovým klubem, který by možnost trénovat na další ledové ploše jistě uvítal.

Foto: facebook.com/kotrlaas

Jak aktuálně vypadá situace kolem výstavby? To společnost Kotrla a.s., jejímž je Dušan Kotrla majitelem, prozradila na svém Facebooku a zveřejnila i zajímavou vizualizaci.

„V současné době je dokončen projekt pro územní řízení. Dále se zpracovává územní studie na dané území, po jejímž odevzdání bude možné požádat dotčené orgány státní správy o jejich závazná stanoviska a následně požádat o územní rozhodnutí. Předpokládáme, že v druhé polovině příštího roku bude vydáno i stavební povolení a bude možné zahájit stavbu,“ vysvětluje Jiří Žák ze společnosti AS PROJEKT.

Foto: facebook.com/kotrlaas

Foto: facebook.com/kotrlaas

Foto: facebook.com/kotrlaas

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz