Velká změna po 15 letech! Bobři představili nové logo

Foto: hcvm.cz

Druholigové Valašské Meziříčí se rozhodlo k velké změně. Do další sezony vstoupí s novým logem, které je podle klubu moderní a má dynamičtější vzhled.

Fanshop národního týmu

Starší logo se používalo od sezony 2006, kdy vznikl i název HC Bobři Valašské Meziříčí.

Teď však přišla velká změna po 15 letech.

„Nové logo přináší modernější a dynamičtější vzhled a společně s nově nastaveným grafickým vizuálem mění prezentaci klubu," uvádí klub na svém webu.

„Jedním z hlavních důvodů pro změnu bylo i využití v on-line prostředí, kterému se nová podoba Bobra více přizpůsobuje. S tímto aspektem se před 15 lety příliš nepočítalo a trendu změny identity tak Bobři neunikli," komentuje klub své rozhodnutí.

„Otázka modernizace vzhledu byla tématem už několika posledních let."

Novou podobu vytvořil grafik Radek Kostka, který původní vzhled Bobra ve znaku zmodernizoval.

„Otázka modernizace vzhledu byla tématem už několika posledních let, a právě nyní byla dokončena. Vedení klubu vybíralo za tu dobu z několika návrhů a zvítězila právě tato podoba, která se stává novým klubovým logem," píše se ve zprávě na oficiálních stránkách Bobrů.

Bude Valašské Meziříčí s novou identitou úspěšné v následující sezoně?

Foto: hcvm.cz

Staré logo klubu:

Staré logo Bobrů

Staré logo Bobrů | Foto: hcvm.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz