Verva se zvedá! Teď můžeme hrát s kýmkoli, má jasno Godla

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Podobně jako před rokem se Litvínov začátkem sezóny tak trochu protrápil. V posledních dnech však svěřenci Vladimíra Országha viditelně pookřáli a dvě výhry v řadě je vystřelily na desáté místo. Po vynulování Zlína Verva vyzrála i na Bílé Tygry z Liberce.

Pojď hrát hokej

Na severu Čech se hrála od začátku velmi vyrovnaná partie. Oba týmy se prosadily jednou, a tak v Liberci musely rozhodovat samostatné nájezdy. V nich Vervě vystřelil bod navíc obránce Jan Ščotka.

„Myslím, že jsme odehráli dobrý zápas především do defenzivy. V těžkých chvílích nás pak podržel Denis Godla,“ uvedl hlavní důvody litvínovské krádeže v Liberci trenér Vervy Vladimír Országh. „Body z Liberce jsou pro nás zlaté.“

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Na stejnou notu byl zápase naladěn i jeden z jeho klíčových mužů, brankář Denis Godla. „Z naší strany šlo o jeden z těch lepších zápasů, dělba bodů je podle mě zasloužená.“

Především v nájezdech se slovenský gólman opravdu činil. Hned v první sérii ho sice překonal Lenc, ale pak už Godla Tygrům zatnul tipec. „Nájezdy? Nejde o nic speciálního, alespoň pro mě. Snažím se soustředit na každý puk,“ zlehčoval svůj výkon v rozstřelu sám maskovaný muž Litvínova.

Právě on má možná největší podíl na úspěšném litvínovském týdnu. Nula proti Zlínu a dobře odvedená práce na ledě Tygrů jsou toho jen důkazem.

„Když jsme vyhráli v Liberci, můžeme hrát s kýmkoliv v lize,“ prohlásil po triumfu nad šelmami. A proč taky ne?! Pokud si Verva formu udrží, nemusí se zastavit ani na aktuální desáté příčce.

Sestřih utkání Liberec – Litvínov

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz