VIDEO: Kuriózní vlastňák ve druhé lize! Pobavil mě, přiznává "střelec"

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Druholigovou bitvu Poruby s Kopřivnicí ozdobila kuriózní trefa v podání hostujícího obránce Davida Čintaly, který bekhendem poslal puk přesně mezi betony nic netušícího brankáře Jana Unzeitiga. Vlastní gól byl nakonec připsán pobavenému Jakubu Gelnarovi. „Něco takového jsem v životě neviděl, musel jsem se tomu strašně smát,“ přiznává po hladkém vítězství 8:1.

HokejkaTV

Na světelné tabuli svítil čas 48:35, když se porubský útočník probíjel do útočné třetiny, když mu v tom David Čintala odebral kotouč a po otočce ho poslal za záda zaskočeného vlastního gólmana. „Chtěl jsem projet celé kluziště, ale zastavil mě kopřivnický bek. Chtěl asi nahrát na druhou stranu, ale hodil si to do vlastní brány. Byl to hodně kuriózní gól, něco takového jsem v životě neviděl,“ říká Jakub Gelnar.

Právě on se stal oficiálně střelcem sedmé porubské branky. „Věděl jsem, že mi bude připsána, ale hrozně mě to pobavilo. Musel jsem se tomu strašně dlouho smát,“ prozrazuje Gelnar, který si žádné vtípky ze strany spoluhráčů nevyslechl. „Kluci byli v pohodě. Taky se tomu zpočátku na střídačce smáli, ale pak už se to vůbec neřešilo,“ doplňuje Gelnar ke kurióznímu momentu, při němž pobavil také Daniel Hrubý.

Kopřivnický hokejista sebral puk z ledu a nabízel ho Davidu Čintalovi, který jej pochopitelně hořce odmítl. Zato hlavní trenér Václav Slabý bral vlastní gól svého svěřence s nadhledem. „Sám jsem to kdysi zažil. V Třinci jsem si to hodil bekhendem do víka, takže to dobře znám. Takový je hokej, takže vůbec neřeším, jestli si někdo dá vlastní branku,“ usmívá se kopřivnický lodivod po vysoké porážce 1:8.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz