Vítkovice mají posilu do obrany. Z Komety se vrací mladý reprezentant

Foto: Facebook HC Kometa Brno

Předposlední celek Tipsport extraligy posiluje své obranné řady. Do Vítkovic se vrací šikovný zadák Jan Štencel, který poslední čtyři roky nastupoval za brněnskou Kometu. Ostravský klub o tom informoval na svém webu.

HokejkaSHOPvanoce

Čtyřiadvacetiletý Jan Štencel se vrací do míst, kde to dobře zná. Ve Vítkovicích působil od dorostu, získal dorostenecký i juniorský extraligový titul. Coby mládežnický reprezentant si zahrál na šampionátech osmnáctiletých i dvacetiletých.

Do seniorské nejvyšší soutěže poprvé nakoukl v září roku 2012, za Vítkovice nastupoval čtyři sezony, a pak se vydal za výzvou do brněnské Komety. S ní se radoval ze dvou mistrovských titulů, nyní ale Brno opouští.

Petr ven? Kapitán loď neopouští, říká kouč Vítkovic »

„Honza by neměl tolik prostoru na ledě, jak by si ofenzivní obránce jeho typu zasloužil. Je to samozřejmě i tím, jak se nám výborně jeví mladý Standa Svozil. A také přišel nově Jack Glover, který vypadá velmi dobře v tréninku. Myslím, že je to rozumné řešení pro všechny strany. Honzovi bych rád poděkoval za odvedenou práci pro náš klub,“ říká majitel a hlavní kouč Komety Libor Zábranský.

Opavský rodák s citem pro rozehrávku přichází do Vítkovic v nelehké situaci. Ostravané po porážce v Litvínově klesli na předposlední místo tabulky. „Věřím, že týmu budu schopen pomoci,“ hlásí Jan Štencel pro vítkovický web. K týmu už se připojil při středečním tréninku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz