Vítkovice na soustředění v Nízkých Tatrách: Výšlapy, jeskyně i fotbálek

Foto: hc-vitkovice.cz

Vítkovičtí hokejisté jako již tradičně vyrazili na předsezónní soustředění na Slovensko. Téměř dva týdny se budou připravovat v Nízkých Tatrách. Konkrétně tým zakotvil v Liptovském Jánu. Pod horskými vrcholky Ostravané nabírají fyzickou kondici na následující extraligový ročník. Kemp si zpestřili návštěvou jeskyní, v plánu jsou také vysokohorské výšlapy.

Nový fanshop

Stejně jako loni se útočištěm vítkovického mužstva stal hotel Alexandra, kde má ostravský tým ideální podmínky přípravě. V hotelovém komplexu nechybí plně vybavená posilovna, tělocvična, hřiště pro míčové sporty, bazén a kompletně vybavená regenerační linka.

„S hotelem jsme měli výborné zkušenosti z minulého roku, takže jsme i pro letošek zvolili jako místo pro naše soustředění tohle ubytování,“ vysvětluje pro klubový web kondiční trenér Vítkovic Igor Horyl.

„Máme tady výborné podmínky jak pro tréninky při nepříznivém počasí, tak samozřejmě venku a pro silovou stránku v posilovně. Soustředíme se na klasické atributy přípravy. Do programu ale zařadíme i zpestření v podobě vysokohorských výšlapů,“ prozrazuje Horyl.

Kromě toho si Ostravané zahráli i fotbálek či tenis. Navštívili také nedaleké jeskyně. V Nízkých Tatrách se připravuje takřka kompletní tým, výjimku tvoří pouze zahraniční hráči Samson Mahbod a Erik de la Rose. V Liptovském Jánu se bude mužstvo připravovat až do pátku.

Foto: hc-vitkovice.cz

Foto: hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz