Vítkovický šéf vtrhl do kabiny sudích: Hribika obvinil, že je zkorumpovaný!

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Majitel vítkovického klubu Aleš Pavlík hodně přepískl, když po čtvrtfinálovém vyřazení s Oceláři neudržel nervy na uzdě a pořádně vyčinil rozhodčím v čele s Janem Hribikem.

HokejkaTV

V Pavlíkovi, který je zároveň také šéfem APK, to vřelo. Po skončení zápasu vstoupil do kabiny rozhodčích, kde čtveřici sudích kritizoval za výkon ve čtvrtém utkání série.

„Obvinil Jana Hribika, že je zkorumpovaný, že se mu vysmívá a že úmyslně poškodil domácí tým. Celý tento výstup zakončil slovy Ty hajzle,“ píše se v zápise o utkání.

S Janem Hribikem duel řídil Roman Mrkva, na čarách jim pomáhali Daniel Hynek a Michal Zíka. Ostravané zapsali sedm menších trestů, Oceláři o jedno vyloučení méně.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Rozhodčí jim utkání ani sérii neprohráli, Vítkovice padly 0:4 na zápasy zaslouženě. Ve čtvrté bitvě 2:5, když nedaly z přesilovky ani gól, zatímco soupeř využil hned tři.

„Věřím, že rozhodčí pískají, co vidí. Je to jejich svědomí,“ říká útočník Jakub Lev. Ani jeho slova však ostravský klub jistě neuchrání před pokutou za chování svého šéfa.

Co přesně napsali rozhodčí do zápisu o utkání?

„Po skončení utkání vstoupil do kabiny rozhodčích funkcionář domácího týmu pan Aleš Pavlík a kritizoval výkon rozhodčích. Obvinil HR Jana Hribika, že je zkorumpovaný, že se mu HR vysmívá, a že úmyslně poškodil domácí tým. Celý tento výstup zakončil slovy: Ty hajzle.“

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz