Volráb si zahrál na brankáře: Pro tým udělám všechno, směje se

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

(UMEA, od našeho zpravodaje) Už v duelu proti Bělorusku vypomohl brankáři Janu Bednářovi. Českého gólmana – pro změnu Lukáše Paříka – zastoupil také v utkání proti Finsku, kdy na brankové čáře obětavě zastavil ránu Miettinena. Spolehlivý zadák Ondřej Volráb ukázal, že když je potřeba, umí zaskočit i za gólmana.

Nový fanshop

„Je to moje práce, od toho tam jsem. Když můžu týmu pomoct, udělám pro to všechno,” usmívá se kladenský zadák. A pochvala od brankáře? „Pářa je pozitivní, vždy nás pochválí,” dodává.

Trenér Hadamczik hodnotí výhru nad Finskem

Úvodní prohra s Běloruskem? Zapomeňte na ni. Čeští mladíci osmi góly sestřelili Švýcarsko a nyní si poradili také s Finskem. „Porazit Finsko je super. Měli jsme s nimi v sezoně bilanci 2:2, takže je fajn porazit je teď na mistrovství světa. Od začátku jsme na ně vlétli. Řekli jsme, že je musíme napadat, protože pak dělají chyby,” prozrazuje.

Čeští mladíci ukázali, jak jim narostlo sebevědomí. Drzé kombinace, efektní góly. To vše bylo v duelu s Finy vidět. „Když se vyhrává, je sebevědomí samozřejmě větší. Můžeme si víc dovolit. Máme větší klid na hokejkách. Je to super,” pokračuje.

Jan Myšák hodnotí výhru nad Finskem

Osmnáctka má postup do čtvrtfinále v kapse a nyní už jen čeká na soupeře. Je jasné, že Američanům se na úvod vyřazovací části vyhnou. „Je to dobře, protože mají strašně silný ročník. Bylo by to těžké jít proti nim,” přiznává Ondřej Volráb.

Hadamczikův výběr zvládl náročný režim. V obou zápasech hraných ve dvou dnech za sebou vyhrál. „Únavu nesmíte vnímat, musíte hrát pořád naplno. Nesmí vás zajímat, zda bolí nohy, nebo ne. Na to se nekouká. Máme před sebou den volna, zregenerujeme a na Kanadu se pokusíme vlítnout ještě líp než na Finy,” slibuje vysoký obránce.

Filip Koffer hodnotí zápas proti Finsku

Výhodou pro český celek je i fakt, že proti Kanaďanům nemají nůž na krku. „Je to úleva. Kdybychom museli vyhrát nad Kanadou, bylo by to horší, protože bychom hráli ve stresu, a to se hraje špatně,” doplňuje Volráb.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz