Vondráček neudržel nervy, udeřil Adámka a šel předčasně do kabin

Karlovy Vary si páteční večer za rámeček nedají. Nejen, že schytaly od Třince jasnou porážku 2:6, ale v závěru navíc přišly o potrestaného útočníka Tomáše Vondráčka.

partneři českého hokeje

Bylo odehráno 50 minut a 27 sekund, když bylo na ledě KV Areny poměrně rušno. Rozhodčí se chystal vylučovat krosček Petra Koblasy na Štěpána Novotného, když se v tom dostali do konfliktu i Tomáš Vondráček s Marianem Adámkem.

Domácí útočník neudržel nervy na uzdě, udeřil soupeřova obránce a obdržel trest na pět minut plus do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Jeho zákrokem se tak automaticky bude zabývat také disciplinárka v čele s Viktorem Ujčíkem.

Oceláři po dvou zbytečných faulech hráli celé dvě minuty ve výhodě dvou hráčů v poli, což už po 41 sekundách využili a pokračovali v klasické dlouhé přesilovce. Další gól už nepřidali, ale to jim při hladké výhře 6:2 vůbec nemuselo vadit.

Výsledek zápasu:

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:6 (1:3, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 6. Gríger (Stříteský, Šenkeřík), 31. Eminger (Graňák, V. Polák) – 3. M. Stránský (Marcinko, P. Vrána), 9. P. Vrána (M. Doudera, Gernát), 19. Galvinš (Chmielewski), 28. Gernát (Marcinko, Chmielewski), 47. M. Doudera (P. Vrána), 52. M. Doudera (Hrňa, Martin Růžička).
Rozhodčí: Pražák, Šindel – Gerát, Hynek.
Vyloučení: 5:5, navíc Vondráček (Karlovy Vary) 5  minut + do konce utkání.
Využití: 2:3.
Střely na branku: 31:43.
Diváci: 4 048.
Nejlepší hráči: Vladimír Eminger – Milan Doudera.
HC Energie Karlovy Vary: Bednář – Šenkeřík, Stříteský, Graňák, Plutnar, M. Rohan, Eminger, D. Mikyska – T. Rachůnek, Gríger, Flek – Kohout, Vildumetz, O. Beránek – V. Polák, T. Mikúš, Šik – Koblasa, Černoch, Vondráček. Trenéři: Pešout a Mariška.
HC Oceláři Třinec: Kváča – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, M. Adámek, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána, Martin Růžička – Hrňa, Marcinko, Chmielewski – Hrehorčák, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Adamský, Novotný, Dravecký – Polanský. Trenéři: Varaďa, Zadina a Raszka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz