Voženílek v Třebíči působit nebude, končí z rodinných důvodů

Foto: Markéta Křížová, hstrebic.cz

Obránce Marek Voženílek sice na zkoušce v Třebíči zaujal, nakonec ale za Horáckou Slavii z rodinných důvodů hrát nebude.

Fanshop národního týmu

„Marek byl blízko získání pozice v základním kádru. Sám se ale rozhodl jinak – z rodinných důvodů, narodil se mu potomek," vysvětluje na klubovém webu trenér Kamil Pokorný. „Proto už do zápasu se Znojmem nenastoupí a dál u nás tedy působit nebude." 

Voženílek byl jedním z pěti hráčů na zkoušku, které Třebíč přivedla na startu přípravy na ledě. V týmu doteď zůstal jediný z nich: Ondřej Gabrhelík.

Voženílek nicméně nebyl ledajakým hráčem na try-out. V 28 letech už má totiž dost zkušeností: má pár startů v extraligových Pardubicích, jinak nastupoval hlavně ve druhé lize. Třeba za Kolín nebo Vrchlabí.

Uplynulý ročník poprvé odehrál mezi profesionály a pomohl Ústí nad Labem k postupu do play off: ve 36 zápasech získal dvě asistence.

Děsivé zranění! Zkrvavený Voženílek po ráně do hlavy spěchal do šatny

Kam nyní starší bratr Daniela Voženílka, jenž má za sebou průlomovou sezonu v Českých Budějovicích, zamíří? 

Dál hledat musí i Třebíč, která avizovala, že chce přivést minimálně jednoho rozdílového beka. 

Aktuální kádr SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Jan Mičán, Lukáš Vejmelka.

Obránci: Lukáš Forman, Michal Furch, Lukáš Chalupa, Jan Mlčák, Jakub Novák, Adam Svoboda, Lukáš Zukal, Ondřej Gabrhelík.

Útočníci: Ladislav Bittner, Radim Ferda, Adam Gajarský, Václav Krliš, Tomáš Křehlík, David Michalčuk, David Michálek, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Vojtěch Střondala, Martin Šťovíček, Zdeněk Vedral, Michal Vodný.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz