Vracovský mění Klatovy za Sokolov. Posily hlásí i Bílina, Písek a Hodonín

Foto: hcskoda.cz

Druhá liga měla ve středu volno, ale v klubových kancelářích bylo celkem rušno. Hned několik klubů sáhlo ke změnám a doplnilo kádr.

partneři českého hokeje

Z Klatov do Sokolova se prozatím na měsíc stěhuje útočník Tomáš Vracovský, který v létě bojoval o místo v kádru extraligových Pardubic. „Je to mladý hráč vysoké postavy, od kterého si slibujeme dravou a přímočarou hru,“ hlásí pro web hcsokolov.cz hlavní kouč Karel Mlejnek.

„Od Tomáše Vracovského si slibujeme dravou a přímočarou hru.“

To není jediná změna v kádru Baníku. Na měsíční hostování do Bíliny odcházejí dvacetiletý zadák Ondřej Pajk a o rok starší útočník Vincent Keszi. „Oba teď dostanou herní prostor, který jim může být výrazně ku prospěchu,“ líčí Mlejnek, jenž je v klubu i sportovním manažerem.

Změny hlásí i na jihu Čech. Jednadvacetiletý útočník Jakub Šuhaj, jenž v minulé sezoně hájil barvy Havlíčkova Brodu, opouští David Servis a hlásí návrat do mateřského Písku. Za první tým IHC hrál už v sezoně 2016/17, tehdy v 41 duelech zapsal 31 bodů za 10 gólů a 21 asistencí.

V avizovaných změnách pak pokračují v Hodoníně. Prolomit sérii pěti porážek tam pomůže Adam Škutchan. Třiadvacetiletý útočník je vítkovickým odchovancem, poslední dva roky hrál v Polsku za Gdaňsk, předtím nižší soutěž v Americe a také druhou ligu za Valašské Meziříčí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz