Vrchlabí chtělo Roubíka. Proč prvoligová legenda odmítla?

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Ústí nad Labem do play off nepostoupí a sestup mu vzhledem k uzavření Chance ligy nehrozí. Proto se nabízí, že by jeho největší hvězda Jaroslav Roubík dohrál sezonu jinde.

HokejkaTV

K tomu ale zřejmě nedojde – ačkoliv zájem o 41letého centra rozhodně je. „Někdo volal, ale já sám bych nešel. Cítím, že to není ono," řekl otevřeně v rozhovoru pro iDnes.cz. 

O největší legendu prvoligové historie stálo například Vrchlabí. „Já tam teď ale nechtěl. Je to daleko, dvě hodiny tam a zpátky. Bydlím v Praze, vozím děti ze školy a do školy... To pro mě nebylo," cituje Roubíka iDnes.cz. 

I přes Roubíkovo odmítnutí zůstává Vrchlabí jedním ze spolufavoritů druhé ligy. V kádru má totiž taková jména jako Jakuba Soukupa, Martina Vágnera, Jiřího Vašíčka, Jaroslava Bednáře, Jaroslava Hlinku nebo Jana Bergra. 

No a jak to bude s Roubíkem dál? To zatím neví. Existuje víc variant.

Roubík odehrál v probíhajícím ročníku kvůli poranění páteře jen 28 utkání, ve kterých dal pět gólů a u patnácti branek asistoval. Ve druhé nejvyšší soutěži drží všemožné rekordy: v počtu startů, gólů, asistencí... 

Bude historická maxima posouvat i v následující sezoně?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz