Vrchlabí trápilo Pardubice, výhru Dynama trefil Látal

Foto: hcdynamo.cz

Reprezentační přestávka? Ale kdeže. Hokejisté Pardubic vyplnili pauzu zápasovou prověrkou. Širší výběr Dynama se představil na ledě druholigového Vrchlabí, které s extraligovým soupeřem drželo krok. Nakonec ale prohrálo v poměru 2:4.

partneři českého hokeje

Pardubičtí začali dobře, po necelých devíti minutách hry je do vedení poslal Machala. Pak ale domácí hokejisté, kteří ve druhé lize prohráli naposledy v listopadu loňského roku a od té doby drží šňůru čtrnácit vítězství v řadě, otočili skóre. Prosadili se Kastner s Mrňou.

Čtyři sekundy před koncem první části ovšem srovnal Svačina a od té doby už se trefovali pouze hráči Dynama. V polovině utkání vrátil pardubickému favoritovi těsný náskok Látal a těsně před zvukem druhé sirény pojistil vítězství Pardubic Poulíček.

Hokejisté Stadionu jdou do akce hned v sobotu, kdy od 18 hodin hostí na svém ledě Bílinu. Dynamo, které bojuje o holé přežití v nejvyšší soutěži, čeká následující extraligový duel příští pátek na stadionu dvanáctých Vítkovic.

HC STADION VRCHLABÍ – HC DYNAMO PARDUBICE 2:4 (2:2, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Kastner (Hozák, Mrňa), 17. Mrňa (Voženílek) – 9. Machala (Holland), 20. Svačina (Poulíček), 33. Látal (Svačina, Holland), 40. Poulíček (Svačina).
Rozhodčí: Veselý, Šmika – Řezníček, Všetečka.
Vyloučení: 7:7, navíc Niko 10 minut – Kindl 10 minut a do konce utkání.
Využití: 0:1.
Diváci: 1 501.
Vrchlabí: Soukup – Bendík Vágner, Havránek, Kynčl, J. Moník, Vašíček, M. Voženílek, Niko, Jirků – Bláha, Mrňa, Hozák, Kastner, Chalupa, Jirásek, Matějček, Dvořák, F. Moník, R. Šlaicher.
Pardubice: Kacetl – Voráček, Holland, Oliva, Zdráhal, Blažej, Ivan, Mert, Jelínek – Látal, Poulíček, Svačina, Kusý, Harju, Machala, Blümel, Matýs, Kindl, Šír, Rohlík, Pochobradský.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz