Vsetín si pojistil zkušenost do útoku, na soupisce má už 21 hráčů

Foto: Martin Pavlík, Martin V. Víta, hc-vsetin.cz

Slovenský útočník Branislav Rehuš pokračuje ve Vsetíně, s vedením prvoligového klubu se domluvil na nové smlouvě. Valaši o tom informovali na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Braňo je pracovitý hráč, velice platný směrem dopředu i dozadu. Na ledě udělá spoustu černé práce, dokáže připravit i vstřelit gól. Zároveň dodá omlazenému kádru potřebné zkušenosti,“ hlásí jednatel klubu Daniel Tobola.

Rehuš přišel na Lapač loni z Havířova. Za sebou má celkem zdařilou sezonu, Valachům pomohl v 55 utkáních 31 body. Vstřelil 13 branek a navrch přidal 18 nahrávek, za zmínku jistě stojí i parádních 13 kladných bodů v bilanci +/-.

31letý útočník na Moravě v příštím ročníku rozšíří svých 168 prvoligových startů, v nichž zaznamenal 86 bodů za 35 gólů a 51 asistencí. Kromě Havířova a Vsetína dřív hrál po návratu z kanadské juniorské OHL také za Porubu.

Branislav Rehuš, který hrál i za Vítkovice, Opavu či Hodonín, zkusil několik zahraničních lig. V Dánsku působil odchovanec senického hokeje přes dva roky v Herningu, ve Francii v Gapu či v Mulhouse a v EBEL hájil barvy Znojma.

Aktuální soupiska VHK ROBE Vsetín

Brankář:
David Gába, Jakub Málek.

Obránci:
Jan Bartko, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Tomáš Kudělka, Tom Ondračka, Ondřej Smetana, Lubomír Štach.

Útočníci: Jakub Babka, David Březina, Adam Gajarský, Sebastian Gorčík, Adam Hořanský, Radim Kucharczyk, Antonín Pechanec, Roman Půček, Branislav Rehuš, Vojtěch Šilhavý, David Vítek, Roman Vlach.

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz