Vsetín trápí marodka, na hostování přichází dlouholetý útočník Jihlavy

Foto: hc-vsetin.cz

Hokejisty Vsetína trápí na začátku sezony marodka v ofenzivě, vedení Valachů proto reaguje příchodem útočníka Adama Zemana. Bývalý hokejista Jihlavy bude v týmu VHK ROBE hostovat do konce října, klub o tom informuje na svém webu.

Den s týmem HC Slovan Ústí nad Labem

Zeman nejde do neznámého prostředí. Během přípravného období se už ve Vsetíně jednou objevil a nastoupil do přátelského utkání proti Porubě. Osmadvacetiletý rodák z Jihlavy se ovšem nezdržel a dál řešil angažmá především směrem k zahraničí. Ovšem zatím k žádné dohodě nedošlo.

Proto se znovu vrací do Vsetína, kde bude k dispozici prozatím na omezenou dobu. Jak klub potvrdil na svém webu, nejlepší střelec play off Chance ligy 2017 přichází na hostování do konce října. Poté budou obě strany jednat o možném dalším prodloužení spolupráce.

Foto: hc-vsetin.cz

Adam Zeman se už zapojil do společných tréninků a bude připraven na sobotní utkání proti Kadani. Vsetín uskutečnil jeho příchod i v souvislosti s tím, že s dlouhodobým zraněním je mimo hru Vojtěch Šilhavý a fit stále není ani zkušený Radim Kucharczyk.

Zeman strávil většinu kariéry v mateřské Jihlavě. Během uplynulé sezony sehrál i s play off za Duklu 42 soutěžních zápasů, zaznamenal osm branek a pět nahrávek. Nejvyšší soutěž si zahrál nejen v Jihlavě, ale také za Pardubice či v Olomouci. V TELH má na kontě 78 utkání, 10 gólů a 11 asistencí.

Kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: 
David Gába, Jakub Málek, David Sachr, Jan Strmeň.

Obránci: 
Tomáš Kudělka, Ondřej Smetana, Jakub Jenáček, Šimon Jenáček, Michal Hryciow, Vojtěch Pernický, Jan Bartko, Lubomír Štach, Tom Ondračka, Martin Kožený.

Útočníci: 
Branislav Rehuš, Jan Kloz, Sebastian Gorčík, Adam Hořanský, Adam Gajarský, Radim Kucharczyk, Roman Vlach, Antonín Pechanec, David Březina, Jakub Babka, Roman Půček, Daniel Klímek, David Vítek, Vojtěch Šilhavý, Adam Zeman, Patrik Machač.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz