Vtípky, muzika... A pak konec. Bylo by to o zdraví, ví Lev

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

14. ledna 2021, 18:43

Martin Voltr

Bizarnější zápas se v extralize dlouho nehrál... On se totiž vůbec nehrál. Velká díra v ledu přímo uprostřed třineckého pásma odložila souboj Mountfieldu proti Ocelářům. „Kdyby tam někdo vjel, zlomil by si kotník nebo urval vazy,“ pokyvuje hradecký útočník Jakub Lev.

Týden hokeje 2022

Zažil jste už v kariéře něco podobného?
Nějaké odklady jsem zažil, ale že by vyloženě zrušili zápas, to je poprvé.

Už když se nezačalo hrát včas, muselo to pro vás být nepříjemné…
Jasně, všichni směřovali svou přípravu na tu pátou hodinu, a každé odložení je nepříjemné. Nejdřív to bylo patnáct, pak třicet minut, pak nám řekli, že do šesti se rozhodne. Bohužel se to nepodařilo dát do pořádku.

Co jste vůbec dělali v kabině? Kromě toho, že se někteří z vás přišli podívat přímo na led.
Chvíli jsme si povídali. Nejdřív vážně, a pak když jsme věděli, že už to asi nepůjde, tak přišly trochu vtípky, muzika, zakopali jsme si s míčem… No a svlíkli jsme se (usmívá se).

Na dopoledním rozbruslení s ledem problémy nebyly?
Něco tam možná bylo, ale já jsem se na to osobně vůbec nezaměřoval. Ledaři říkali, že už tam je nějaký problém delší dobu, ale že se to zvládlo. Bohužel to ale na zápas nebylo způsobilé. Co jsme koukali, byla tam opravdu velká díra. Bylo by to o zdraví.

A navíc díra vznikla přímo uprostřed pásma…
Jo, bylo to přímo uprostřed třetiny. Kdyby tam někdo vjel, zlomil by si kotník nebo urval vazy… Bylo by to hodně nebezpečné.

Co říkáte na to, že by se mohlo hrát už zítra v Třinci?
Chyba je samozřejmě na naší straně, na straně Hradce. My budeme rádi, když nám Třinec nějak vyjde vstříc. A jestli to bude zítra, nebo v sobotu, nebo v jiném termínu, tak to budeme muset brát.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz