Vychází nová série repre karet. K tahákům patří Šustrovy fotky i Jágrovy podpisy

19. listopadu 2021, 18:04

hokej.cz

Národní tým má novou kolekci sběratelských kartiček. Oficiální premiéru zažila na nedávném EXPO Pardubice 2021, kde doslova strhla lavinu zájmu návštěvníků. Proč? Třeba díky elegantním kartám s černobílými snímky od Andreje Šustra z letošního mistrovství světa.

Fanshop národního týmu

Hledáte ideální vánoční dárek pro hokejového fanouška?

Dál už nemusíte. „V naší nové sérii můžete ulovit s trochou štěstí i podpis legendárního Jaromíra Jágra,“ vyzdvihuje Lukáš Kopp z MK Cards jedno z největších lákadel.

„Chceme rozvíjet sběratelství v Česku, přitáhnout ke koníčku také děti, a tak jsme Jágrovy podpisy přidali i do balíčků za necelou stovku. Tak, aby i malí kluci a holky, co si koupí balíček za kapesné, mohli zažít svou pohádku,“ dodává.

Balíčky koupíte na oficiálním e-shopu národního mužstva, v prodejnách Střída Sport a také u specializovaných prodejců. K mání jsou i celé boxy a to dvou variantách, přičemž ta dražší nabízí mimo jiné také karty s kusy hrané výstroje.

Laser, plast, hokejky
Série, z níž dýchá Česko.

Tím je v očích Lukáše Koppa propracovaný set hokejové repre. „Při vytváření designů jsme ještě adresněji než dřív pracovali s vlajkou a trikolórou a také se současnými dresy národního mužstva,“ přibližuje vydavatel sběratelských kartiček.

Jako obvykle hledala firma MK Cards inovativní a novátorské postupy. „Pěkným příkladem jsou kartičky s názvem Draft Prospect, kde jsme využili pod fotografiemi hráčů jedinečný duhový efekt,“ podotkl Lukáš Kopp.

„Jágrovy podpisy přidali i do balíčků za necelou stovku."

„Některé verze jsme navíc vyšperkovali laserem vypáleným nápisem nebo vyřezávaným okrajem,“ dodává muž, co už šest let stojí za kartičkami národního týmu. Na Draft Prospects najdete české hokejisty, co byli letos draftováni do NHL.

Zajímavostí jsou i plastové karty pojmenované jednoduše Goalies. Aby se citlivý plast nepoškodil, kryje je ochranná fólie. „Tu sloupnete před tím, než svůj úlovek uložíte do alba. Užijete si pak kartičku v plné kráse,“ vysvětluje Lukáš Kopp.

Ohromný ohlas na pardubickém EXPU vzbudily kartičky s dechberoucími záběry v podání Andreje Šustra.

„Ty fotografie jsou senzační. Některé vyšly i v magazínu Esquire. S Andrejem jsme se dohodli, že je doplníme minimalistickým designem. Vše bedlivě sledoval, na výsledku mu hodně záleželo. A vyšlo to, lidé a také on jsou nadšení. V jednoduchosti je krása,“ říká Lukáš Kopp.

„Andrej Šustr vše bedlivě sledoval, na výsledku mu hodně záleželo."

Do nové série opět zařadil i karty s kusy hraných hokejek. Ulovit můžete hole Jakuba Vrány, Filipa Chytila nebo Jana Kováře. „A také Šimona Hrubce, kterého jsme dali i na obal balíčků a boxů. Coby mistr KHL si to zaslouží,“ míní šéf MK Cards.

Opravdovou lahůdkou jsou pak podepsané verze těchto kartiček a jména jako David Pastrňák, Jakub Voráček nebo Filip Hronek.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz