Výherci Ledové klapky 2019: BK Mladá Boleslav, Rytíři Kladno a HC Vlci Český Těšín!

12. června 2019, 19:04

Tomáš Čekal

Druhý ročník Ledové klapky, ocenění pro nejlepší video z hokejového prostředí, která má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů, je u konce. Odborná porota pečlivě shlédla všech 38 videí a díky hodnocení každého z osmi členů známe vítěze druhého ročníku! Moc děkujeme všem týmům a klubům za zaslaná videa a vítězům gratulujeme.

Generali Česká Cup

Vítězná videa dle kategorií

Propagační videa

1. místo: BK Mladá Boleslav – „Jak fandíš Ty?“
2. místo: ČEZ MOTOR České Budějovice – „INTRO 2018-2019 – úvodní video k zápasům.“
3. místo: Bílí Tygři Liberec – „105 kg Vlašáka, permanentní vstupenky.“

Reportážní videa

1. místo: Rytíři Kladno – „Pocta mistrům.“
2. místo: Bílí Tygři Liberec – „Vánoční dárek Romana Willa.“
3. místo: Piráti Chomutov – „Piráti pro nemocnici 2019.“

Amatérská videa

1. místo: HC Vlci Český Těšín – „Turnaj bratří Vincourů.“

Všechna TOP videa najdete na webu ledovaklapka.cz.

Ceny

Všechna vítězná videa z každé kategorie získají trofej Ledová klapka 2019 a poukaz na audio/video příslušenství v hodnotě 15, 15 a 5 tisíc korun. Videa na druhém a třetím místě v kategorii Propagační a Reportážní získají voucher na 10 a 5 tisíc korun.

Ocenění a poukazy budou výhercům předány v rámci 51. ročníku ankety Zlatá hokejka, kterou bude hostit Forum Karlín v pondělí 17. června 2019, mimo přímý přenos.

Zlatou hokejku můžete sledovat 17. 6. 2019 na ČT1 od 21.20 hodin.

Prostřednictvím webových stránek ledovaklapka.cz hlasují i fanoušci. Videa ohodnotilo téměř 1000 fanoušků, kteří udělili přes 2000 hlasů. Je vidět, že o videa s hokejovou tématikou, příznivci tohoto sportu stojí! Děkujeme moc všem, kteří se do hlasování zapojili.

Jak volili fanoušci

U fanoušků vyhrálo video ČEZ MOTOR České Budějovice „INTRO 2018-2019 – úvodní video k zápasům.“, Piráti Chomutov „Piráti pro nemocnici 2019:“ a z amatérských pak HC Wolves Český Těšín, „Poslední krok k vítězství KLM.“

Děkujeme i porotcům, kteří se do hlasování svědomitě zapojili.

Pořadatelem soutěže je BPA sport marketing a.s., marketingový partner českého hokeje a vlastník webových stránek Hokej.cz Více informací o porotě a soutěži najdete na ledovaklapka.cz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz