Vyšla knížka o Ondřeji Buchtelovi, výtěžek pomůže v boji s rakovinou

Zemři a povstaň. Tak se jmenuje nově vydaná kniha, která vypráví příběh Ondřeje Buchtely. Napsala ji jeho máma Eva. Výtěžek z prodeje jde na charitativní účely.

Fanshop národního týmu

Ondřej Buchtela onemocněl na jaře 2020 vzácným typem rakoviny srdce. Bohužel léčba neexistovala a navzdory velkému boji měla nemoc rychlý průběh: tehdejší obránce Benátek nad Jizerou zemřel 24. července. V pouhých dvaceti letech.

Na jeho počest se v Chance lize udílí Cena Ondřeje Buchtely pro nejlepšího obránce sezony, kterou loni získal Jakub Husa.

Nyní (nejen) o Buchtelově těžkém zápasu s rakovinou vychází srdceryvná publikace. „Některé pasáže mi diktoval sám Ondra," popisuje Ondřejova maminka Eva, autorka 121 stránek obsáhlé knihy. „Dotýká se také tematiky smrti a přijetí smrti," dodává.

„Některé pasáže mi diktoval sám Ondra."

„Výtěžek z prodeje bude věnován na onkologicky nemocné děti," informuje Eva Buchtelová. Kniha Zemři a povstaň se dá zakoupit za 369 korun. Víc informací, jak si publikaci objednat, naleznete zde.

 
 
 
View this post on Instagram

Příspěvek sdílený Eva Buchtelová (@evabuchtelova)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz