Vzpruha pro Slavii. Z Karlových Varů získala svého odchovance

Foto: hc-slavia.cz

Obránce Martin Weinhold bude hostovat z Energie v pražské Slavii. Do extraligy má ale vyřízené střídavé starty. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.

Fanshop národního týmu

Weinhold letos začal ročník v extralize, za Karlovy Vary ale naskočil jen do tří zápasů.

Klub ho tak uvolnil do Ústí nad Labem, kde stihl osm duelů (1+3).

Čtyřiadvacetiletý bek je však odchovancem Slavie, která se navíc v této době trápí. I proto ho Energie nakonec uvolnila do Prahy.

I když prošel slávistickou mládeží, start za A tým ještě nemá. Teď má za sebou už ale několik tréninků.

? | Karlovarský obránce Martin Weinhold po krátké štaci v HC Slovan Ústí nad Labem míří na hostování do HC Slavia Praha....

Zveřejnil(a) HC Energie Karlovy Vary dne Pátek 22. října 2021

„Byla to pro mě trochu nostalgie, když jsem přijel do Edenu. Prožil jsem na Slavii dobré roky, takže jsem se sem těšil,” prozradil Weinhold pro klubový web Slavie.

„Martin je šikovný ofenzivní obránce, očekáváme, že nám svými výkony pomůže a zároveň zvýší konkurenci v našich defenzivních řadách,” řekl sportovní manažer Slavie Jaroslav Bednář.

„Očekáváme, že nám svými výkony pomůže a zároveň zvýší konkurenci v našich defenzivních řadách."

Mládežnický odchovanec má na kontě v extralize 66 zápasů, další šanci si musí vybojovat právě na Slavii, kde se může pořádně předvést.

Kromě angažmá v Karlových Varech a Ústí nad Labem hrál také za Sokolov nebo Přerov. Chvíli se mihl před několika lety i v Kadani.

Jak se mu povede ve Slavii? Poprvé se bude moct ukázat v sobotu, kdy jeho celek přivítá lídra celé soutěže, a to Třebíč.

Aktuální kádr HC Slavia Praha

Brankáři: Roman Málek mladší, Martin Michajlov, Dominik Pavlát.

Obránci: Jindřich Barák, Tomáš Duda, Radek Havel, Tadeáš Hejda, Mikuláš Hovorka, Daniel Krejčí, Václav Veber, Matyáš Zelingr, Hakon Nilsen, David Štich, Patrik Kadeřávek, Martin Weinhold.

Útočníci: Jaroslav Brož, Jiří Doležal, Petr Kafka, Jan Kern, Tomáš Knotek, Patrik Machač, Martin Ondráček, Daniil Petrov, Michal Poletín, Tomáš Pšenička, Šimon Slavíček, David Šteiner, Filip Vlček, Tomáš Vracovský, Robin Všetečka, Lukáš Žejdl.

Foto: hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz