Werbik se vrací do Zlína. Jihlavě pomůže Popelka

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

Nicolasi Werbikovi (na fotce) skončilo měsíční hostování v Dukle a vrací se do Zlína. Jihlavě ale v příštích dnech pomůže jiný útočník Beranů: Michal Popelka.

HokejkaTV

Werbik stihl v Dukle dvanáct zápasů, ve kterých získal třináct bodů (4+9). Byl jedním z tahounů Jihlavy při její cestě ze středu tabulky až na její vrchol.

„Se Zlínem jsme byli dohodnutí na měsíční výměně za Tomáše Čachotského, která byla dodržena, i když se Tomáš po týdnu hostování zranil," uvedl na klubových stránkách jednatel Dukly Bedřich Ščerban.

„Od Zlína jsme ještě měli možnost využít Michala Popelku. A teď toho využijeme. Michal nám nějakou dobu vypomůže,“ dodal Ščerban pro hcdukla cz.

Popelka letos odehrál za Zlín všech dvacet zápasů s průměrným ice timem pod devět minut. Dal tři góly a na jeden asistoval. Mihl se i v Přerově, kde se ve třech utkáních blýskl šesti body (3+3). „Budu se hlavně snažit, ať hraju dobře a ať tady nejsem jen do počtu. Ať trošku posílím tým," hlásí pětadvacetiletý Popelka.

Aktuální kádr HC Dukla Jihlava

Brankáři: Jan Brož, Niklas Lundström, Ondřej Chaloupek.

Obránci: David Kajínek, Lukáš Mareš, Jan Pohl, Václav Půža, Miha Štebih, Petr Štindl, Matěj Vála, David Váňa.

Útočníci: Lukáš Anděl, Michal Popelka, David Čermák, Vlastimil Dostálek, Tomáš Harkabus, Michal Hlinka, Tomáš Chlubna, Tomáš Jiránek, Martin Osmík, Matěj Pekr, Josef Skořepa, Adam Zeman, Dominik Hrníčko, Tomáš Havránek, Jan Mandát, Tomáš Čachotský.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz