Winter Classic ozdobí i para hokej. Kluci se neuvěřitelně těší, líčí Bříza

Foto: paraostrava2019.cz

Nejen legendy, extraligové týmy Hradce Králové a Sparty Praha či prvoligové celky Kladna a Vrchlabí. Na unikátním Winter Classic ve Špindlerově Mlýně, které proběhne od 10. do 12. prosince, se představí také čeští para hokejisté, kteří v derby poměří síly se Slováky.

Chance liga na Hokejka TV

„Je to pro nás obrovská výzva a také ocenění naší dlouhodobé práce. Kluci se na zápas na tak úžasném místě, a ještě pod otevřeným nebem, neuvěřitelně těší,“ říká šéftrenér české para hokejové reprezentace Jiří Bříza.

„Je to pro nás obrovská výzva a také ocenění naší dlouhodobé práce. Kluci se na zápas na tak úžasném místě, a ještě pod otevřeným nebem, neuvěřitelně těší.“ 

„Je skvělé, že se objeví na této akci po boku těch nejlepších tuzemských hokejových hvězd a týmů,“ dodává k připravované hokejové parádě, která se uskuteční už v prosinci na dojezdu sjezdovky ve Svatém Petru.

Para hokejisté se představí v závěrečný hrací den před extraligovou partií mezi Mountfieldem a Spartou. „Para hokej je dynamický a hodně ostrý sport,“ láká Bříza fanoušky na bitvu s našimi východními sousedy.

„Pro diváky to bude zajímavé. Slováci se dostali historicky poprvé do nejlepší výkonnostní světové para hokejové skupiny a my se v ní potkáme poprvé během ostrého zápasu právě během Winter Classic,“ líčí Bříza.

Těší se pochopitelně také Slováci. „Právě na Winter Classic vyústí naše desetiletá spolupráce, protože para hokej u nás vznikl právě deset let zpět a veškeré naše poznatky jsme získávali od Čechů,“ přiznává Miroslav Dráb.

„Navíc asi devadesát procent našich kluků hraje v české lize, takže to bude i naše velkolepá oslava a prezentace československého para hokeje,“ doplňuje generální manažer slovenské reprezentace v para hokeji.

„Náš tým hrál pod otevřeným nebem zatím jen jednou a my doufáme, že takto para hokej předvedeme v tom nejlepším světle a ukážeme fanouškům z obou zemí, jak je to parádní sport,“ uzavírá odhodlaně Dráb.

Čeští fanoušci už loni na MS v Ostravě jasně ukázali, že si na para hokej dokáží najít cestu. Břízovi svěřenci tehdy pobláznili celou republiku, na zápasy s Američany a Korejci dorazilo rekordních 8 600 příznivců.

Vyprodáno by mělo být i ve Špindlerově Mlýně, kde se chystají tribuny pro 7 500 diváků. Vstupenky na akci, jaká tady nikdy nebyla a možná už ani nebude, jak říká Jaromír Jágr, jsou v prodeji na www.winterlassic.cz.

Program Winter Classic (Špindlerův Mlýn)

čtvrtek 10. prosince:
12:00 HC Stadion Vrchlabí – Rytíři Kladno (junioři)
16:00 Mountfield HK – HC Sparta Praha (Juniorská liga akademií)

pátek 11. prosince:
12:00 HC Stadion Vrchlabí – Rytíři Kladno (Chance liga)
16:00 Česko – Slovensko (utkání legend)

sobota 12. prosince:
12:00 Česko – Slovensko (para hokej)
16:00 Mountfield HK – HC Sparta Praha (Tipsport extraliga)

Vstupenky můžete zakoupit zde

Tribuny za brankami: 990 Kč, 1390 Kč
Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč

Poznámky: V prodeji jsou k dispozici denní vstupenky, na jeden nákup je možné zakoupit max. 10 vstupenek. Vstup na utkání juniorských týmů bude zdarma.


RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz