Další posila pro Berany, na měsíc se vrací Poletín. Zlínu pomůže i Hejcman

Foto: hokej.zlin.cz

Velká marodka mezi útočníky trápí hokejisty Zlína, vedení klubu tedy reagovalo a ofenzivní řady doplnilo o dva nové bojovníky. Na měsíc bude k dispozici Michal Poletín (na snímku), v dnešním duelu proti Kometě pomůže zlínskému týmu také Darek Hejcman.

Pojď hrát hokej

Zatímco Hejcman je kmenovým hráčem Přerova, odkud si Zlín v minulých zápasech vypůjčil Romana Pšurného a Jakuba Svobodu, Poletín nastupoval za Jihlavu. Nyní míří do Zlína, kde to dobře zná. Dres Beranů poprvé oblékl v létě 2018, když dorazil po angažmá u chomutovských Pirátů.

„Situace je pro nás v útoku velmi nepříjemná a když se nabídla možnost na měsíc využít Michala, tak jsme se rozhodli toho využít. Známe ho, víme jak hraje a v čem nám může pomoci," řekl na klubovém webu hlavní kouč a sportovní manažer Robert Svoboda. Beranům chybějí marodi Tomáš Fort, Jan Dufek, Štěpán Fryšara a mladík Matěj Sebera, jenž by se měl už brzy vrátit do činné služby.

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

Poletín může nabídnout bojovnost, nasazení a důraz, ve Zlíně naváže na dva roky staré působení. Během ročníku 2018-19 sehrál za tým z Baťova města 28 soutěžních utkání, v nichž zaznamenal tři branky a pět nahrávek. Později odešel do Vítkovic. Někdejší slávista a juniorský reprezentant je momentálně hráčem Jihlavy, odkud byl Beranům zapůjčen.

Zkušený útočník nastoupí už do dnešního zápasu na ledě brněnské Komety, v němž hokejisté Zlína touží napravit páteční debakl 3:7 s Mladou Boleslaví. Trenéři Zbyněk Mařák a Martin Hamrlík, kteří tým povedou vzhledem k onemocnění Roberta Svobody, mají mezi svěřenci také Darka Hejcmana.

Někdejší útočník Chomutova je hráčem Přerova, v letošním ročníku Chance ligy zatím sehrál osm utkání s bilancí gólu a nahrávky. Mezi mantinely nejvyšší soutěž zatím šestadvacetiletý chomutovský rodák stihl jediný zápas, za Piráty k němu nastoupil v sezoně 2016-17.

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz