Soutěž o hry NHL 19 od EA SPORTS™!

Soutěž o 3× NHL 19 pro PS4 a 3× NHL 19 pro Xbox One

V dalším ročníku populární sportovní série EA SPORTS™ NHL se hokej vrací ke svým kořenům pod širé nebe. Zahrajete si na venkovních kluzištích a v rámci nových i staronových režimů se vydáte na cestu z místního zamrzlého rybníka až mezi profesionály. NHL 19 také představuje World of CHEL, což je inovované herní centrum nových a staronových režimů k přizpůsobování vlastní postavy, sjednocených pod jeden systém odměn. Ani v letošní edici pak nebude chybět kompletní česká textová lokalizace a možnost hraní hokejové sezóny za některý z celků české Extraligy. 

NHL 19 je ideálním vánočním dárkem pro vašeho hokejového fandu – zkuste štěstí v soutěži, nebo kupte hru v e-shopu.

Pravidla soutěže

Šest členů HOKEJKY, kteří správně správně odpoví na všechny soutěžní otázky a budou v případě více správných tipů vylosování, vyhraje hru NHL 19 pro PS4 nebo Xbox One.

Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci Soutěž. Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře.

Výherci budou oznámeni nejpozději 14. prosince 2018 na oficiálním webu HOKEJKA.cz a sociálních sítích. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování do středu 16. 12. 2018 do 23:59, cena propadá na dalšího člena v pořadí. Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky. Soutěž se řídí našimi Zásadami pro ochanu osobních údajů

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena