Nedbal míří znovu do Třebíče, mladí hráči Dynama bojují o Chance ligu

Foto: hstrebic.cz

14. srpna 16:24

Václav Jáchim

Před Memoriálem Zbyňka Kusého došlo v kádru Dynama ke změnám, jež se týkaly i kmenových hráčů klubu. Kádr Pardubic opouští Karel Nedbal (na snímku), hrát bude znovu v prvoligové Třebíči. Vedení Východočechů nadále sleduje skupinu dalších hokejistů, kteří se připravují s týmy Chance ligy.

Nový fanshop

Trenér Miloš Holaň po víkendové účasti na Mountfield Cupu poněkud zúžil kádr. Z obránců opustil extraligový tým Karel Nedbal. „Přesouvá se do Třebíče, kde už loni působil," informoval na klubovém webu předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Do Prostějova zamířil útočník Petr Antoníček, jenž je kmenovým hráčem Jestřábů. „Pokud se probojuje do kádru Chance ligy, budeme rádi, jinak se vrátí k nám s možností využití v juniorce. A byl by k dispozici i pro A tým," připomněl Salfický.,

Po návratu z Kanady, kde se s reprezentační osmnáctkou zúčastnil Hlinka Gretzky Cupu, začal s prvním mužstvem Dynama trénovat mladý útočník Filip Koffer. „Chci ho vidět nejen v tréninku, uvidíme, zda nastoupí do utkání. Tento víkend bude Koffer v režimu A týmu podobně jako dosud Petr Antoníček. V kádru máme ještě dvě tři okénka, sestavu budu řešit vždy před zápasem," zmínil hlavní kouč Miloš Holaň.

Vedení pardubického klubu dál pracuje na tom, aby hráči širšího kádru mohli hrát v Chance lize, kde nyní trénují a hrají Ondřej Panna (Slavia Praha), Ondřej Matýs (Prostějov), Jakub Mert, Lukáš Zukal a Dominik Kubišta (Slovan Ústí nad Labem), Michal Pochobradský, Michal Machač, Daniel Voženílek (všichni Stadion Litoměřice). Posledně dva jmenovaní se v barvách Dynama představili na Mountfield Cupu v Hradci Králové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz