Netradiční svatba! Hokejový pár se bral v areně, oddal ho kapitán Energie Skuhravý

Foto: Matěj Hodoval

Ideální svatba pro hokejový pár? Obránce karlovarské Energie František Klejna s trenérkou mládeže Zuzanou Radostovou vstoupili do svazku manželského na neobvyklém místě. Novomanželé si totiž na tuto mimořádnou událost vybrali karlovarskou arenu.

NHL 20

Karlovarský led se na chvíli proměnil v obřadní sál, místo mužů v propocených výstrojích se mezi mantinely pohybovali slavnostně oblečení hosté.

Stále však panovala hokejová atmosféra. Kromě již zmíněného prostředí doprovázeli novomanžely mladí hokejisté klepající hokejkami o zem.

Kdo z dvojice s nápadem přišel? „Já. Tak nějak vždy jsem se chtěla vdávat v hokejové areně, nebo ideálně na ledě, i když led tu nebyl. A když k tomu mám hokejistu, bylo to jednoduché,“ usmívala se Zuzana Klejna Radostová, která má v Energii na starost jakožto hlavní trenérka kategorie U9 a U11.

Panovala větší nervozita, než při utkání na ledě? „Ne, ale více jsem se potil, než na ledě. Ale jinak v pohodě,“ směje se František Klejna. „Chvíli před obřadem a během obřadní řeči ano, ale jinak dobré,“ dodává jeho polovička.

Aby toho nebylo málo, hokejový pár oddával kapitán Energie Václav Skuhravý. „My jsme se koukali na webové stránky města, kdo může a kdo nemůže oddávat. Nějak nám z toho vyšel on, byl nám nejvíce sympatický, navíc když ho tu všichni známe. Byla to jasná volba,“ vypráví Klejna.

Přemluvit legendu karlovarského hokeje nebylo nijak těžké. „Poprvé jsem mu to navrhla já, když jsem ho potkala tady na zimáku. Řekl, že proč ne a nakonec nás oddával on. Také byl nervózní, možná ještě více, než my dva,“ líčí trenérka.

„Tak nějak vždy jsem se chtěla vdávat v hokejové areně, nebo ideálně na ledě, i když led tu nebyl. A když k tomu mám hokejistu, bylo to jednoduché.“

Po obřadu následovala tradiční novomanželská aktivita, která však prošla nutnou změnou. Místo obvyklého rozbíjení talíře byl kus porcelánu zavěšen do branky, načež ho jeden z dvojice sestřelil pukem.

Hokej je tedy v domácnosti Františka a Zuzany téma číslo jedna. „Myslím si, že je to nejčastěji probíraná záležitost, ale někdy to je i na škodu. Nic jiného než hokej se moc neřeší,“ přiznává mladý obránce.

Foto: hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz