Výtisk a Chance liga? Náznaky jsou. Prioritou je ale nejvyšší soutěž

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Na hokejový trh o víkendu přibylo jméno Jana Výtiska. Vyhlášený bojovník a poctivý defenzivní zadák rozvázal po čtyřech letech smlouvu s Vítkovicemi.

Chance liga na Hokejka TV

„Přiznávám, byl to šok. Řekli mi, že chtějí hrát jiným stylem a prostě jim do toho nezapadám. Že bych byl sedmý, osmý bek a pak by se vidělo. Ve svém věku ale nebudu čekat, zda se někdo zraní," ohlíží se Výtisk za svým koncem v rozhovoru pro sport.cz.

Doma ve Vítkovicích si každopádně Výtiska váží, rovnou mu nabídli pozici u mládeže. Ani ve 38 letech ale vousatý bek o konci kariéry neuvažuje. 

Chce hrát.

Teď je jen otázkou, kde to bude.

„Neříkám, že nabídky nemám. Ale teď, jak je ta doba taková špatná, tak všichni zvažují. Navíc teď vyšlo, že se možná uzavře extraliga, takže je to zase o něco složitější," popisuje svoji aktuální situaci pro sport.cz. „Zatím nemám nic konkrétního, ale doufám, že se něco objeví. Já se o to porvu a věřím, že si ještě zahraju."

Výtiskovo jméno padá například v souvislosti s Olomoucí, logický by byl zájem prvoligové Poruby. Ta přivedla spoustu zvučných jmen a v Chance lize by měla patřit k favoritům.

Výtisk přechod do nižší soutěže nevylučuje. „Mám nějaké náznaky tímto směrem a neříkám, že bych nešel," tvrdí o možném působení v Chance lize. „Ale prioritou je nejvyšší soutěž. Věřím, že nějaká nabídka z extraligy přijde a že ještě nějaké zápasy přidám."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz