Z Kanady zpátky do Třince. Oceláři hlásí staronovou posilu do útoku

Foto: nhl.com

Se startem společných tréninků na ledě hlásí Oceláři další posilu, ze zámoří se po třech letech vrací slovenský útočník Miloš Roman. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Chance liga na Hokejka TV

Rodák z Kysuckého Noveho Mesta patřil k velkým třineckým talentům. Už v ročníku, v němž oslavil 18. narozeniny, nakoukl mezi tuzemskou elitu a navrch přidal v dresu Frýdku-Místku 39 prvoligových startů s bilancí pěti branek a tří nahrávek.

Další rok už válel v Kanadě, v tamní juniorské WHL se na spolupráci dohodl s Vancouverem Giants, kteří jej draftovali. V klubu strávil poslední tři roky, nastoupil celkem k 189 duelům a zapsal v nich skvělých 157 bodů za 68 gólů a 89 asistencí.

Teď se 20letý slovenský útočník, který se představil hned na pěti juniorských šampionátech, vrací zpátky pod Javorový. Miloš Roman nechyběl trenérovi Václavu Varaďovi už na pondělním prvním společném tréninku na ledě Werk Areny.

Soupiska HC Oceláři Třinec

Brankáři:
Jakub Štěpánek, Nick Malík.

Obránci:
Marian Adámek, Milan Doudera, Guntis Galvinš, Martin Gernát, Filip Haman, Ondřej Hrachovský, Patrik Husák, Jan Jaroměřský, Tomáš Kundrátek, David Musil, Jan Zahradníček.

Útočníci:
Vladimír Dravecký, Patrik Hrehorčák, Erik Hrňa, Aron Chmielewski, David Kofroň, Michal Kovařčík, Ondřej Kovařčík, Daniel Kurovský, Tomáš Marcinko, Miloš Roman, Martin Růžička, Matěj Stránský, Radek Veselý, Petr Vrána.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz