Z Vrchlabí za tátou do Nové Paky. Nováček 2. ligy hlásí první posilu

Foto: Facebook HC Vrchlabí

6. července 2019, 15:23

Adam Bagar

Nová Paka má po postupu do druhé ligy první posilu. A hned pořádně zajímavou. Jak klub informoval na Facebooku, jeho ofenzivní řady doplní útočník Aleš Půlpán.

O Kapku lepší hokej

Sedmadvacetiletý útočník naposledy hrál za ambiciózní Vrchlabí, kde v uplynulé sezoně zapsal včetně play off 34 bodů (16+18) ve 48 utkáních a byl třetím nejlepším střelcem týmu.

„První sezona je vždycky těžká, ale nováčkovskou daň platit nehodláme."

Druhou ligu si předtím zahrál i v Trutnově, Sokolově a Chotěboři, prvoligové zkušenosti sbíral v mateřském Hradci Králové, Berouně, Havlíčkově Brodě, Šumperku či v Litoměřicích.

Teď poprvé oblékne dres Paky. „Hrozně se těším na novou výzvu a doufám, že na zimák přilákáme co nejvíc fanoušků. Každý zápas se budeme snažit, aby bylo na co koukat," hlásí.

Nová Paka pod taktovkou jeho otce Aleše Půlpána na jaře slavila snový postup do třetí nejvyšší soutěže, když po jízdě z play off v následné kvalifikaci přetlačila Louny celkově 9:8.

Aleš Půlpán ví, že nováčka nečeká nic lehkého. „První sezona je vždycky těžká, ale nováčkovskou daň platit nehodláme," velí. Půjde ze Stadionu za tátou i jeho mladší bratr Tomáš?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz