Zámorský nestihne start extraligy, Hradec reaguje dalším příchodem

Foto: mountfieldhk.cz

Defenzivní řady extraligového Hradce Králové doplnil obránce Tomáš Voráček, který pod Bílou věž přichází na měsíční zkoušku. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

NHL 20

Mountfield už v minulém týdnu reagoval na dlouhodobé zranění Tomáše Linharta příchodem Philipa Samuelssona. Nyní přišla další rána, fit není ani Petr Zámorský, který na tripu v CHL sehrál jen zápas v Cardiffu. Do utkání v Göteborgu jej nepustila nemoc.

„U Petra přetrvává nemoc, která si dle slov lékařů vyžádá minimálně dva až tři týdny léčení.“

„U Petra přetrvává nemoc, která si dle slov lékařů vyžádá minimálně dva až tři týdny léčení. Stejně jako Tomáš tedy určitě nestihne začátek extraligy, museli jsme na to nějak velmi rychle zareagovat,“ přibližuje generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

Foto: hcsparta.cz

Ten sáhl po Tomáši Voráčkovi, jenž na východ Čech přichází na dočasnou výpomoc, která se ale může po měsíci přeměnit v plnohodnotné angažmá. K týmu se připojil už ráno, ale do duelu s Cardiffem ještě kvůli registračním pravidlům CHL nezasáhne.

Vytáhlý zadák hrál v uplynulé sezoně za Mladou Boleslav a Spartu Praha. Dřív působil také v Liberci a ve Vítkovicích, celkem mezi tuzemskou elitou sehrál 474 zápasů, nasbíral v nich 55 bodů (9+46). Bývalý reprezentant si zahrál i v KHL za Slovan Bratislava.

Aktuální soupiska Mountfieldu HK

Brankáři:
Marek Mazanec, Štěpán Lukeš, Daniel Dvořák.

Obránci:
Oskars Cibulskis, Zdeněk Čáp, Michael Gaspar, Tomáš Linhart, Richard Nedomlel, Filip Pavlík, Mislav Rosandič, Radim Šalda, Petr Zámorský, Philip Samuelsson (zkouška), Tomáš Voráček (zkouška).

Útočníci:
Jan Berger, Maris Bičevskis, Lukáš Cingel, Rudolf Červený, Michal Dragoun, Matěj Chalupa, Aleš Jergl, Petr Koukal, Adam Kubík, Patrik Miškář, Matej Paulovič, Radovan Pavlík, Jordann Perret, Radek Pilař, Daniel Rákos, Radek Smoleňák, Tomáš Vincour, Lukáš Vopelka.

Změny v Mountfieldu HK

Příchody:

Rudolf Červený (Ú, Brynäs, Švédsko)
Marek Mazanec (G, Utica, AHL)
Adam Kubík (Ú, Kladno)
Jordann Perret (Ú, Pardubice)
Aleš Jergl (Ú, Olomouc)
Štěpán Lukeš (G, Chomutov)
Zdeněk Čáp (O, Prostějov)
Radim Šalda (O, Rimouski, QMJHL)
Philip Samuelsson (Lehigh Valley, AHL, zkouška)
Tomáš Voráček (O, Sparta Praha)

Odchody:

Dominik Graňák (O, Karlovy Vary)
Lucas Lessio (Ú, neznámo)
Brandon Maxwell (G, Villach, EBEL)
Jaroslav Pavelka (G, Plzeň)
Sébastien Piché (O, Pardubice)
Juraj Bezúch (Ú, Košice, Slovensko)
Roman Kukumberg (Ú, Slovan Bratislava, Slovensko)
Petr Štindl (O, neznámo)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz