• MS 2019 – sk. B
  • 12.5.2019 12:15

Zápis o utkání

1. třetina

čas tým branky asistence typ gólu
12:15 RUS Jevgenij DADONOV (3) GV Nikita GUSEV (2), Nikita KUČEROV (3) 5/4
Jevgenij Dadonov, Nikita Gusev, Nikita Kučerov, Jevgenij Malkin, Michail Sergačjov, Alexander Georgiev
Michael Raffl, Martin Schumnig, Raphael Herburger, Clemens Unterweger, Bernhard Starkbaum
čas tým vyloučení trest
11:26 AUT Thomas RAFFL 2 min. hákování

2. třetina

čas tým branky asistence typ gólu
34:23 RUS Nikita KUČEROV (2) Nikita GUSEV (3) 5/5
Nikita Kučerov, Nikita Gusev, Arťom Anisimov, Nikita Zadorov, Nikita Nestěrov, Alexander Georgiev
Dominic Zwerger, Fabio Hofer, Thomas Hundertpfund, Raphael Wolf, Markus Schlacher, Bernhard Starkbaum
34:59 RUS Ivan TĚLEGIN (1) Ilja KOVALČUK (1) 5/5
Ivan Tělegin, Ilja Kovalčuk, Sergej Andronov, Nikita Zajcev, Michail Sergačjov, Alexander Georgiev
Peter Schneider, Michael Raffl, Raphael Herburger, Dominique Heinrich, Alexander Pallestrang, Bernhard Starkbaum
čas tým vyloučení trest
29:09 AUT Markus SCHLACHER 2 min. nedovolené bránění
29:58 RUS Nikita KUČEROV 2 min. hákování
31:00 AUT Thomas RAFFL 2 min. sekání

3. třetina

čas tým branky asistence typ gólu
40:15 RUS Jevgenij DADONOV (4) Michail SERGAČJOV (2), Jevgenij MALKIN (3) 5/5
Jevgenij Dadonov, Michail Sergačjov, Jevgenij Malkin, Michail Grigorenko, Nikita Nestěrov, Alexander Georgiev
Peter Schneider, Michael Raffl, Raphael Herburger, Alexander Pallestrang, Dominique Heinrich, Bernhard Starkbaum
44:06 RUS Ilja KOVALČUK (1) Dmitrij ORLOV (2), Jevgenij KUZNĚCOV (1) 5/5
Dmitrij Orlov, Jevgenij Kuzněcov, Alexandr Ovečkin, Alexandr Barabanov, Vladislav Gavrikov, Ilja Kovalčuk
Thomas Raffl, Manuel Ganahl, Steven Strong, Martin Schumnig, Konstantin Komarek, Bernhard Starkbaum
čas tým vyloučení trest
51:45 AUT Konstantin KOMAREK 2 min. držení

Soupisky

Rusko

Č P Hráč G A B T +/-
3 O Dinar CHAFIZULLIN 0 0 0 0 0
4 O Vladislav GAVRIKOV 0 0 0 0 1
9 O Dmitrij ORLOV 0 1 1 0 1
22 O Nikita ZAJCEV 0 0 0 0 1
61 O Nikita ZADOROV 0 0 0 0 1
89 O Nikita NESTĚROV 0 0 0 0 2
98 O Michail SERGAČJOV 0 1 1 0 2
7 Ú Ivan TĚLEGIN 1 0 1 0 1
8 Ú Alexandr OVEČKIN 0 0 0 0 1
11 Ú Jevgenij MALKIN 0 1 1 0 1
13 Ú Sergej ANDRONOV 0 0 0 0 1
15 Ú Arťom ANISIMOV 0 0 0 0 1
25 Ú Michail GRIGORENKO 0 0 0 0 1
63 Ú Jevgenij DADONOV 2 0 2 0 1
71 Ú Ilja KOVALČUK 1 1 2 0 2
77 Ú Kirill KAPRIZOV 0 0 0 0 0
86 Ú Nikita KUČEROV 1 1 2 2 1
92 Ú Jevgenij KUZNĚCOV 0 1 1 0 1
94 Ú Alexandr BARABANOV 0 0 0 0 1
97 Ú Nikita GUSEV 0 2 2 0 1
Č P Hráč ČAS Z G %Z A T
88 B Andrej VASILEVSKIJ
40 B Alexander GEORGIEV 60:00 15 0 100.00 0 0

Rakousko

Č P Hráč G A B T +/-
24 O Steven STRONG 0 0 0 0 -1
28 O Martin SCHUMNIG 0 0 0 0 -1
55 O Raphael WOLF 0 0 0 0 -1
63 O Markus SCHLACHER 0 0 0 2 -1
90 O Alexander PALLESTRANG 0 0 0 0 -2
91 O Dominique HEINRICH 0 0 0 0 -2
92 O Clemens UNTERWEGER 0 0 0 0 0
3 Ú Peter SCHNEIDER 0 0 0 0 -2
5 Ú Thomas RAFFL 0 0 0 4 -1
9 Ú Alexander RAUCHENWALD 0 0 0 0 0
12 Ú Michael RAFFL 0 0 0 0 -2
13 Ú Patrick OBRIST 0 0 0 0 0
16 Ú Dominic ZWERGER 0 0 0 0 -1
17 Ú Manuel GANAHL 0 0 0 0 -1
21 Ú Lukas HAUDUM 0 0 0 0 0
23 Ú Fabio HOFER 0 0 0 0 -1
27 Ú Thomas HUNDERTPFUND 0 0 0 0 -1
67 Ú Konstantin KOMAREK 0 0 0 2 -1
89 Ú Raphael HERBURGER 0 0 0 0 -2
 
Č P Hráč ČAS Z G %Z A T
30 B David KICKERT
29 B Bernhard STARKBAUM 60:00 32 5 86.49 0 0

Statistika zápasu

Počet diváků 9033
Hlavní rozhodčí: Linus OhlundGordon Schukies
Čároví rozhodčí: Joep LeermakersNathan Vanoosten
Střely po třetinách 17:5, 10:6, 10:4
Vyloučení 1:4
Vyšší tresty 0:0
Využití 1:0
V oslabení 0:0
Střely na branku 37:15
Zblokované střely 0:0
Zásahy brankářů 15:32
Trestné minuty 2:8

Další zápasy kola

10.5.2019 RUS - NOR 5:2
10.5.2019 CZE - SWE 5:2
11.5.2019 SUI - ITA 9:0
11.5.2019 LAT - AUT 5:2
11.5.2019 NOR - CZE 2:7
12.5.2019 ITA - SWE 0:8
12.5.2019 LAT - SUI 1:3
13.5.2019 RUS - CZE 3:0
13.5.2019 NOR - SWE 1:9
14.5.2019 ITA - LAT 0:3
14.5.2019 SUI - AUT 4:0
15.5.2019 SUI - NOR 4:1
15.5.2019 RUS - ITA 10:0
16.5.2019 SWE - AUT 9:1
16.5.2019 CZE - LAT 6:3
17.5.2019 AUT - NOR 3:5
17.5.2019 CZE - ITA 8:0
18.5.2019 LAT - RUS 1:3
18.5.2019 ITA - NOR 1:7
18.5.2019 SWE - SUI 4:3
19.5.2019 AUT - CZE 0:8
19.5.2019 SUI - RUS 0:3
20.5.2019 SWE - LAT 5:4
20.5.2019 AUT - ITA 3:4sn
21.5.2019 CZE - SUI 5:4
21.5.2019 NOR - LAT 1:4
21.5.2019 SWE - RUS 4:7
Tisk
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz